Didžiausias pasaulyje žaliųjų idėjų konkursas atviras ir lietuviams (0)

Kirkilų ežerėliai | Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos nuotr.

Kirkilų ežerėliai | vstt.lt nuotr.

Didžiausiame pasaulyje žaliųjų technologijų (ang. cleantech) konkurse „ClimateLaunchpad“, kuris atviras 27 Europos šalims, antrus metus iš eilės dalyvauja ir Lietuva. 

Turintiems minčių, kaip sustabdyti klimato kaitą, ir pasiryžusiems paversti jas sėkmingu verslu, šis konkursas gali tapti tiesioginiu bilietu į pasaulinę šlovę. Laukiamos idėjos, susijusios su atsinaujinančia energija, natūralių išteklių tausojimu, ekologiniais pokyčiais, efektyviu būdu sumažinti oro ar vandens taršą – galimybės beribės, svarbiausia, kad tai paliestų klimato kaitą. Konkurse gali dalyvauti studentai, startuoliai, mokslininkai, tyrėjai ar entuziastai – bet kas, turintis „žalių“ idėjų ir norintis jas realizuoti.

 

„ClimateLaunchpad“ prasidės 2 dienų trukmės mokymų stovykla Lietuvoje, kurios metu dalyviai bus mokomi sėkmingai pradėti ir vystyti verslą. Patirtimi dalinsis ekspertas iš Nyderlandų – Frans Nauta, Climate Launchpad įkūrėjas. Vėliau seks intensyvių mokymų („mentorystės“) sesijos, kuriose verslo žinovai padės sukurti efektyvų verslo modelį, įrodyti savo idėjos vertę ir pasiruošti pristatymui. Geriausių idėjų autoriai pateks į spalio 7-8 dienomis Taline (Estija) vyksiantį Europos finalą, kurio metu turės neįkainojamą galimybę pitch’inti prieš Climate-KIC akseleratoriaus komisiją. Sužavėjus juos, atsivers kelias be papildomo dalyvavimo atrankoje patekti į „Climate-KIC Accelerator“ – 18 mėnesių trukmės realaus gyvenimo verslo mokyklą, kuri koncentruojasi į „žaliųjų“ idėjų vystymą bei komercializavimą. Geriausia idėja Europoje laimės 10.000 Eur, antros vietos laimėtoja – 5.000 Eur, trečios – 2.500 Eur piniginį prizą.

Be fizinių asmenų dalyvauti gali ir pradedančios įmonės, kurios veikia trumpiau nei metus, negauna ženklių pajamų ir neturi didelio klientų rato, dar nėra pritraukusios daugiau nei 200.000 Eur vertės investicijų, o konkursui pristatomos idėjos prototipo ar produkto dar nėra pardavusios komerciniais tikslais.

Idėjas registruoti galima iki birželio 3 dienos internetu, šiuo adresu.

Konkursą Lietuvoje koordinuoja „Saulėtekio slėnio“ mokslo ir technologijų parkas.

Kategorijos: Energetika, Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė