Santariškių klinikose išrašytas e. receptas vaistui, kainuojančiam daugiau nei 1500 eurų (0)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Santariškių klinikų neurologė dr. Rasa Kizlaitienė išsėtine skleroze sergančiam žurnalistui Tadui Jačauskui pirmą kartą išrašė elektroninį receptą vaistui, kurio vertė – daugiau nei 1500 eurų.

„Išsėtine skleroze sergantiems ir į Santariškių klinikų Išsėtinės sklerozės koordinacinį centrą besikreipiantiems pacientams skiriami imunomoduliuojantys vaistai. Siekiame, kad šie vaistai būtų skiriami nuo pat ligos pradžios, kad sustabdytų paūmėjimus. Šiandien džiaugiamės, kad pasinaudoję vidine Santariškių klinikų elektronine sistema

ELI, galėjome išrašyti elektroninį receptą,“ – pasakoja Neurologijos ir išsėtinės sklerozės koordinacinio centro vadovė dr. Rasa Kizlaitienė.

Pirmą kartą išrašant elektroninį receptą ypatingai brangiam vaistui nerimą juto ir medikai, ir pacientas, ir klinikų informacinių technologijų specialistai. Šį kartą nerimauti nebuvo dėl ko – recepto išrašymas užtruko vos minutę ir vaistas buvo sėkmingai išduotas.

„Šį kartą džiaugiamės pavykusia iniciatyva, bet tam, kad e. receptas taptų kasdienybe medikų ir pacientų gyvenime, turime dar patobulinti eleketroninio recepto išrašymo procedūras,“ – sako Santariškių klinikų Informatikos ir plėtros centro Informacinių sistemų skyriaus vedėjas Rolandas Bėrontas.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė