Nutraukiami E. Masiulio Seimo nario įgaliojimai (2)

Eligijus Masiulis | liberalai.lt nuotr.

Eligijus Masiulis | liberalai.lt nuotr.

Penktadienį, gegužės 20 dieną,  nutraukiami Eligijaus Masiulio Seimo nario įgaliojimai.

Masiulis savo iniciatyva atsisakė parlamentaro mandato ir pasitraukė iš Liberalų sąjūdžio lyderio posto sulaukęs įtarimų dėl kyšio ėmimo.

E. Masiulis sako nenorintis slapstytis už jokių imunitetų ir pageidaujantis kaip eilinis pilietis dalyvauti teisiniame procese ir tiesiogiai bendradarbiauti su teisėsauga.

Vietoj E. Masiulio naujas atstovas į parlamentą nebus renkamas, nes iki Seimo rinkimų liko mažiau kaip pusė metų.

Teisėsauga tiria įtarimus, ar koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis galėjo perduoti E. Masiuliui 106 tūkstančių eurų kyšį.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

2 komentarai

  1. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Simtatukstantininko igaliojimai nutruko! Gal ir kitiems Seimo nariams laikas nusitraukti savo igaliojimus, nes jie yra pateke i Seima priestaraujanciu LR Konstitucijai budu ir tuo budu sulauze priesaika Konstitucijai, vadinasi visi turi save is Seimo issimesti apkaltos proceso tvarka. O problema tame, kad pagal LR Konstitucijos 55 str. VISI 141 Seimo narys turi buti renkami tiesiogiai ir lygia teise. Jokiu sarainiu ir buti NEGALI. Taigi Lietuvos valdzia yra nelegitymi, Seimo nariai nelegitymus, nes dauguma ju yra sarasiniai. Tai auksciausias bardakas, koks tik imanomas valstybeje ir tai yra atsakomybe pilna Seimo nariams, kurie jau 24 metai kaip giliai nuo dusios nusispjove i LR Konstitucija. Visi be isimties Seimo nariai, Vyriausybes nariai, ministeriju darbuotojai, Prezidentura yra informuoti apie tai emailais ir is ju girdisi tik spengianti TYLA. Tai rodo, kad jie piktybiskai, nieksiskai ir samoningai niekina LR Konstitucija, kaip kokie OKUPANTAI, KOLOBORANTAI ir simtatukstantininkai vagys. Beje vagiama ne sitais tukstancius, vagiama milijonais.

  2. Vilniaus Romuvis:

    Gaila, žinoma. Puikus buvo politikas.

    Neko, Eligijau, laikykis. kai grįši į politiką (tuo tikrai tikiu) tikrai už Tave balsuosiu. Bolotiruokis Vilniuje – tikrai nugalėsi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė