Pranešama, kad sudužo keleivinis lektuvas „Airbus A32“ (0)

„Wikipedia“ nuotr.

„Wikipedia“ nuotr.

Ketvirtadienį, gegužės 19 dieną, paryčiais dingęs „EgyptAir“ keleivinis lėktuvas sudužo, tai patvirtino Prancūzijos prezidentas Francua Olandas.

Graikijos gynybos ministerijos teigimu, lėktuvas nukrito prieš tai padaręs du staigius  posūkius.

Neatmetama nei teroro akto, nei lėktuvo gedimo versija.

Lėktuve „Airbus A32“ buvo 66 žmonės, iš jų – 56 keleiviai ir 10 įgulos narių.

Lėktuve skrido 30 egiptiečių ir 15 Prancūzijos piliečių, taip pat britas ir kanadietis, alžyrietis, belgas, Čado pilietis, du irakiečiai, kuveitietis, portugalas, Saudo Arabijos pilietis ir sudanietis.

Egipto kariuomenė ketvirtadienį pasiuntė orlaivius ir laivus ieškoti dingusio oro bendrovės „EgyptAir“ lėktuvo. Graikija taip pat dalyvauja ieškant orlaivio.

Tvirtinama, kad jau pavyko rasti lėktuvo nuolaužų: gelbėjimosi liemenė ir dalis kėdės, o Egipto civilinės aviacijos ministras pirmininkas jau beveik įsitikinęs, kad tai teroristinis aktas.

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė Lietuvos Respublikos Seimo ir savo vardu pareiškė užuojautas Prancūzijos ir Egipto parlamentų vadovams, per oro linijų bendrovės „EgyptAir“ lėktuvo katastrofą tragiškai žuvus šių valstybių piliečiams.

Pasak parlamento vadovės, Lietuva kartu su šalimis, kurių piliečiai skrido „EgyptAir“ lėktuvu, sukrėsta šios baisios tragedijos.

„Linkiu didžiausios stiprybės ir ištvermės visiems žuvusiųjų artimiesiems“, – teigia Seimo Pirmininkė L. Graužinienė išsiųstose užuojautose.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Egipto Arabų Respublikos Prezidentui Abdeliui Fattah Al Sisi ir Prancūzijos Respublikos Prezidentui François Hollande‘ui dėl dešimtis gyvybių nusinešusios lėktuvo katastrofos.

Šalies vadovės teigimu, tai didelis sukrėtimas Egipto ir Prancūzijos žmonėms. Šiuo sunkiu metu Prezidentė palinkėjo stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems bei susitelkimo tiriant šios tragiškos katastrofos priežastis.

160519150123_jacket_351x351_facebooktarek.wahba.96

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė