Klaipėdoje apdovanotas ryškiausias laivas (0)

Laivas „Sumpukka“ | Klaipėda.lt nuotr.

Laivas „Sumpukka“ | Klaipėda.lt nuotr.

Ryškiausia pavasario renginys – Klaipėdos laivų paradas paskelbė laivų eskadros nugalėtojus. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje šventės rengėjai pasveikino ir įteikė dovanas ryškiausių laivų atstovams.

Jau trečiąjį kartą apdovanoti gražiausi „Laivų parado“ flotilės nariai ir kūrybiškiausios įgulos. Tokie rinkimai – ne tik graži tradicija, bet ir smagi motyvacija kiekvienam parado dalyviui.

„Kai prieš septynerius metus šovė mintis apie tokio renginio atsiradimą, visų pirma pasibeldėme į Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos duris. Ir jei ne čia dirbantys žmonės, vargu ar šiuo metu turėtume tokį didelį, turtingą ir jūrišką „Laivų paradą“, kuris kiekvienam klaipėdiečiui yra neatsiejama pavasario dalis“, – sako Romandas Žiubrys.

Nugalėtojams dovanas ir atminimo nuotraukas įteikė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus bei renginio rengėjai.

Apdovanojimui laivus komisija rinko tik iš tų, kurie šventės rengėjams buvo atsiuntę užpildytas dalyvio registracijos anketas. Tokių laivų sąraše buvo 39. Specialiais Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos įsteigtais prizais apdovanoti pirmųjų trijų vietų laimėtojai.

Sutapus komisijos nuomonėms, pagrindinio prizo nugalėtoju išrinktas ir ryškiausio Klaipėdos laivų parado 2016 dalyvio titulą pelnė motorinis laivas „Sumpukka“. Antroji vieta atiteko pramoginiam kateriui „Alina“, kurį komisija buvo pastebėjusi ir prieš metus. Besidžiaugdami laimėjimu, laivelio atstovai pridūrė, kad „Laivų paradas“ – lyg antros Kalėdos. Trečioji vieta atiteko hidrografiniam laivui „Lotas“.

Už eleganciją ir pabūklus apdovanotas Klaipėdos universiteto burlaivis „Brabanderis“ ir jo kapitonas Valdemaras Vizbaras. Specialus prizas įteiktas ir „Laivų parado“ debiutams – Aplinkos apsaugos agentūros mokslinių tyrimų laivui katamaranui „Vėjūnas“ (kapitonas Gintautas Markevičius). Apdovanoti ir ištikimiausi „Laivų parado“ bendražygiai, kasmet dovanojantys nepamirštamą jūrinio vilkiko šokį – „Towmar Baltic“.

Prieš metus gražiausio laivo apdovanojimą pelnė pramoginis kateris „Svaja 7377“.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė