Klaipėdos senamiestyje ir Smiltynėje vėl važinės karietos (0)

charlottecentercitytours.com nuotr.

charlottecentercitytours.com nuotr.

Klaipėdos savivaldybės Nuolatinė vežėjų kinkomuoju transportu (karietomis) atrankos organizavimo ir vykdymo komisija nusprendė, jog 4 karietos atitinka nuostatus, todėl vasarą turistai ir vėl galės mėgautis karietų pramoga Smiltynėje ir Klaipėdos senamiestyje.

Atrankos metu yra vertinama karietos estetinė išvaizda, įrengimas, techninė būklė, saugumas, žirgo (arklio) išvaizda, sveikatos būklė, pasagos ir jų būklė (pasagos negali pažeisti asfalto dangos), žirgo (arklio) laikymo, šėrimo vieta ir laikas, dienos racionas, darbo ir poilsio režimas (apklausos būdu), apsirūpinimas būtiniausiais reikmenimis ir dezinfekuojančiomis bei valymo priemonėmis švarai ir tinkamai sanitarinei būklei palaikyti, vaistinėlė, gebėjimas suteikti pirmąją medicinos pagalbą, važnyčiotojų išvaizda, apranga, vizitinė kortelė, informacija apie vežėją.

Sutvarkius formalumus, jau birželį, dvi karietos pradės kursuoti Smiltynėje nuo perkėlos iki delfinariumo ir dvi senamiestyje, nuo Teatro aikštės iki Skulptūrų parko. Tikimąsi, jog vasaros pradžioje komisijos apžiūrai bus pateikta ir daugiau karietų, kurių savininkai norėtų teikti turistų pavėžėjimo paslaugą.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė