„Sidabrinė gervė“ kino kūrėjus sukvietė į išskirtinę parodą (0)

lfc.lt nuotr.

lfc.lt nuotr.

Gegužės 12 d. vakarą sostinės restorane „Wine Box“ įvyko nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ fotosesijos nuotraukų parodos atidarymas, į kurį susirinko būrys kviestinių svečių. Apdovanojimų rengėja LiKA pamatyti išskirtinės parodos sukvietė ne tik nominuotų filmų kūrybinių komandų narius, fotosesijoje įsiamžinusius žmones, bet ir Lietuvos kino bei televizijos aktorius.

Šiais metais apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ kūrėjai siekia atkreipti dėmesį, kad kinas gali suvienyti žmones ir pavasarį pasitinka su devizu „Kinas suvienija“. Susirinkusiems svečiams buvo pristatyta neeilinės „Sidabrinė gervė“ fotosesijos nuotraukos, kuriose įamžinti įvairūs žmonės. Visi jie skirtingi kaip diena ir naktis, skiriasi jų gyvenimo istorijos, patirtys, išgyvenimai, tačiau juos visus vienija meilė kinui.

Šio fotografijos projekto idėjos autorė, komunikacijos specialistė Vaida Skaisgirė sveikino visus susirinkusius: „Šiomis nuotraukomis norėjome parodyti, kad tiek kiną kuriantys, tiek kiną žiūrintys gali būti labai skirtingi, tačiau neabejotinai lygūs ir vieningi. Nuotraukose įamžinta dešimt skirtingų žmonių. Nors jų gyvenimo istorijos, patirtys išgyvenimai skiriasi, tačiau juos visus vienija meilė kinui.“

Jautrios fotosesijos idėja pasirodė itin artima fotografų duetui „Fotogenijai“ – fotografijos meistrams Simonai Bekupei ir Nagliui Bierancui. Jų pagalba idėja buvo galutinai išgvildenta ir profesionaliai išpildyta.

„Ačiū, kad sutikote fotografuotis, nes jūs visi esate nerealūs, gražus ir faini. Aš labai džiaugiuosi prisidėjusi prie šios fotosesijos“, – nuotraukose įamžintiems žmonėms dėkojo fotografė Simona Bekupė.

Tarp vakaro svečių buvo Vaida Skaisgirė, Joringis Šatas, Jonas Braškys, Andrius Paulavičius, Klotilda Solandž Rigo (Clotilde Solande Rigaud), Lina Buzelytė, Vaida Lisikaitė, fotosesijoje įamžinti žmonės ir kiti apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ nominuoti kūrėjai.

Paroda veiks visą gegužę.

Jau devintą pavasarį į Lietuvą sugrįžtantys apdovanojimai „Sidabrinė gervė“ pagerbs iškiliausius ir labiausiai nusipelniusius kino kūrėjus.

Tradicija tapę apdovanojimai vyks gegužės 27-ąją, 18.30 val.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė