Lietuvos atstovas jau „Eurovizijos“ finale! (0)

Donatas Montvydas | eurovision.tv, A. Velikovos nuotr.

Donatas Montvydas | eurovision.tv, A. Velikovos nuotr.

Gegužės 12-osios vakarą vakarą „Eurovizijos“ žiūrovai Lietuvoje nepaprastai jaudindamiesi laukė Lietuvos atstovo Donato Montvydo pasirodymo, kuris konkurse kovėsi dėl teisės šeštadienį dainuoti „Eurovizijos“ finale.

Kartu su Lietuva antrame konkurso pusfinalyje varžėsi 18 šalių, tik 10 perkopė pusfinalio barjerą: Latvijos, Gruzijos, Bulgarijos, Australijos, Ukrainos, Serbijos, Lenkijos, Izraelio, Lietuvos, Belgijos.

Po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio paaiškėjo, kad Donatui Montvydui  pavyko patekti į finalą!

Donatas „Eurovizijos“ konkurse dalyvauja jau antrą kartą. Praėjusį kartą Donatas „Eurovizijoje“ dalyvavo prieš ketverius metus, patekęs į finalą liko keturioliktoje vietoje.

Antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį pradėjo Latvijos atstovas Justas, atlikęs dainą „Heartbeat“.

Lietuvos atstovas Donatas Montvydas Stokholmo „Globe“ arenoje, pasirodė devintu numeriu ir atliko dainą „I‘ve been waiting for this night“. Po savo pasirodymo mūsų atlikėjas garsiai sušuko: LIETUVA!

Susumavus televizijos žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kad į šeštadienį skambėsiantį finalą pateko šių dešimties valstybių atstovai: Latvijos, Gruzijos, Bulgarijos, Australijos, Ukrainos, Serbijos, Lenkijos, Izraelio, Lietuvos, Belgijos.

Iš pirmojo pusfinalio į finalą jau pateko 10 valstybių. Tai Azerbaidžano, Rusijos, Nyderlandų, Vengrijos, Kroatijos, Austrijos, Armėnijos, Čekijos, Kipro ir Maltos atstovai.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Užsienyje | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė