Atvirose erdvėse bus minimos Kalantos žūties metinės (0)

Prezidentūra | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Prezidentūra | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šį sekmadienį, gegužės 15 d. 14 val., vilniečiai ir miesto svečiai vėl kviečiami į Prezidentūros Atvirų erdvių renginį – muzikinį spektaklį „Prašau, mylėkit mano Lietuvą“. Spektaklį, skiriamą Romo Kalantos susideginimo metinėms, dovanos Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos moksleiviai.

Renginio rengėjų teigimu, „Prašau, mylėkit mano Lietuvą“ siekiama parodyti, kokia kaina buvo iškovota Lietuvos nepriklausomybė. Muzikinis spektaklis sugrąžins į laikus, kai Lietuva buvo sovietinėje nelaisvėje, kuomet egzistavo melas, persekiojimai, nebuvo žodžio laisvės.

Svarbiausia „Prašau, mylėkit mano Lietuvą“ idėja – priminti lietuvių tautos ryžtą, drąsą ir laisvės siekį. Pasak renginio organizatorių, šis spektaklis yra tarytum liudijimas, kad lietuvių tautos ryžtas, gimęs prieš 26 metus, gyvas ir šiandien.

Norinčiuosius dalyvauti Prezidentūra kviečia registruotis telefonu 8 5 266 4073 arba el. paštu renginiai@prezidentas.lt, nurodyti vardą, pavardę ir asmens kodą. Atvykstant būtina su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė