Kultūros ministerijoje įteiktos prestižinės premijos žurnalistams (nuotraukos) (0)

Kultūros ministerijos nuotr.

Gegužės 6 dieną Kultūros ministerijoje įteiktos prestižinės Dr. Vinco Kudirkos ir Vytauto Gedgaudo premijos, kurias kasmet žurnalistams teikia Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija. Kasmet šios premijos teikiamos Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga, kuri švenčiama gegužės 7-ąją. Laureatus ir juos pagerbti susirinkusius bičiulius, kolegas pasveikino kultūros ministras Šarūnas Birutis.

„Simboliška, kad švenčiate šią dieną čia, Kultūros ministerijoje, kuri globoja ir spaudą, ir kalbą, ir knygą. Noriu visiems palinkėti: branginkime šias mūsų didžiausias vertybes, puoselėkime jas, o matydamas tiek nusipelniusių plunksnos ir žodžio meistrų, noriu visiems palinkėti daug sveikatos ir išminties kuriant mūsų Lietuvą“, – sakė kultūros ministras.

Vinco Kudirkos premija skiriama žurnalistui arba jų kūrybinei grupei už brandžius, humanistines, etines vertybes ir pilietinės-patriotinės visuomenės ugdymo prioritetus puoselėjančius bei valstybingumą stiprinančius spaudos, radijo, televizijos ar fotožurnalistikos autorinius darbus už praėjusius metus. Šiemet V. Kudirkos premija vertinimo komisijos sprendimu paskirtavajūnui Sabaliauskui-Geladuoniui už publicistiką knygoje „Atviri pokalbiai su Lietuvos nacionalinės premijos laureatais“ ir Povilui Sigitui Krivickui už 2015 metais skelbtą publicistiką popierinėje ir internetinėje žiniasklaidoje.

V. Gedgaudo vardo premija paskirta Juozui Kundrotui už knygą „Būti ar atrodyti“.

Laureatams įteikti specialūs diplomai, „Metalo formos“ pagaminti vardiniai medaliai ir piniginiai prizai.

Medaliu „Už nuopelnus žurnalistikai“ Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga šiemet pagerbta žurnalistė, redaktorė, dėstytoja Danguolė Skarbalienė. Jau antrus metus iš eilės LŽS Valdyba renka ir socialiai atsakingiausią žiniasklaidos bendrovę, kurioje skiriamas didžiausias dėmesys socialiniam dialogui, partnerystei ir darbuotojų socialiniam statusui. Šiemet šis apdovanojimas įteiktas Lietuvos radijui ir televizijai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė