P. Gražulis: Siūlau privalomą referendumą dėl grįžimo prie lito (15)

Petras Gražulis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Petras Gražulis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Kartu su rudenį vyksiančiais Seimo rinkimais frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Petras Gražulis siūlo surengti privalomą referendumą dėl grįžimo prie lito.

„Kiekvieną dieną augančios maisto, paslaugų ir kitų prekių kainos varo visus į neviltį. Konkurencijos taryba šaltai ir abejingai stebi kainų didėjimą ir skėsčioja rankomis, viešai aiškina, jog šioje situacijoje nieko negali padaryti vartotojų naudai. Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas teigia, kad prekių ir paslaugų kainų reguliavimas laisvoje rinkoje yra ydingas ir gali sukelti blogesnių pasekmių vartotojams nei per didelės kainos“, – vakar žiniasklaidai išplatintame pranešime rašė P. Gražulis.

P. Gražulis priminė, jog „tvarkiečiai“ pasisakė už privalomąjį referendumą dėl euro įvedimo.  Taip pat buvo užregistruotas siūlymas mažinti kartelę referendumui surengti. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9 straipsnis teigia, jog svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu. Matome, jog to nebuvo padaryta, todėl visi, kurie deklaravo euro naudą ir viešai žadėjo, jog kainos nekils privalo prisiimti asmeninę atsakomybę.

„Šiandien pradėjau ruošti Seimo nutarimą dėl privalomo referendumo paskelbimo, kurio tikslas yra suteikti pačiai Tautai nuspręsti ar Tauta nori grįžti prie lito. Šis referendumas vyktų kartu su Seimo rinkimais. Tauta nuspręs ar nori suvaldyti oligarchinio kapitalo diktatūrą“, – teigė P. Gražulis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė