Mobilioji programėlė „Telšē“: viskas apie Žemaitijos sostinę tavo telefone (0)

„Telšē“ mobilioji programėlė

„Telšē“ mobilioji programėlė

Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016 nuo šiol kviečia tapti išmaniaisiais savo telefone! Projekto rengėjai ragina sekti informaciją ne tik savo internetinėje svetainėje ar „Facebook“ paskyroje, bet ir įsidiegti nemokamą mobiliąją aplikaciją „Telšē“. Nuo šiol apie Telšius žinosite viską net būdami kitame pasaulio krašte.

Sukurtoje programėlėje pateikiama svarbiausia informacija apie artėjančius Žemaitijos sostinės renginius, autobusų tvarkaraščius, maitinimo įstaigas, lankomus objektus. „Nuo šiol mobilioji programa tampa oficialia Telšių – Lietuvos kultūros sostinės 2016 aplikacija“, – patvirtino „Telšē“ programėlės idėjos autorius Telšių „Džiugo“ gimnazijos mokinys, aktyvus visuomenininkas Lukas Kaminskis.

Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016 viešinimo grupės vadovas Laurynas Normantas susitiko su idėjos autoriumi, aptarė lūkesčius ir išsikėlė bendrus tikslus, kaip mobiliąją aplikaciją padaryti patrauklią vartotojams.

„Telšē“ programėlės pradinę versiją beveik keturis mėnesius kūrė 6 moksleiviai iš Telšių.

Ši mobili aplikacija – viena pirmųjų Lietuvoje, kur yra galimybė rasti informaciją apie renginius, veikiančias, kavines, matyti jų darbo laiką, sužinoti įvairias rajono naujoves, programėlėje įtraukti ir taksi telefonų numeriai. Šiais metais planuojami dideli atnaujinimai, kurie leis pasinaudoti miesto virtualiu audio gidu. Programėlėje „Telšē“ rasite įvairių elektroninių akcijų, kuriose dalyvauti galite naudodamiesi šia aplikacija.

Daugiau apie mobiliąją aplikaciją „Telšē“: http://www.mtelsiai.lt/

 

Nuotraukoje: Programėlės sumanytojas Lukas Kaminskis ir Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016 viešinimo grupės vadovas Laurynas Normantas.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė