Skambės lietuvių meilės dienai skirtos lietuviškos „Quorum“ dainos (video) (0)

„Quorum“ | „Quorum“  nuotr.

„Quorum“ | „Quorum“ nuotr.

Gegužės 11 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje 18 val., gegužės 13 d. 19 val. šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje vyrų vokalinė grupė „Quorum“ kviečia į koncertą, skirtą lietuvių Meilės deivės Mildos dienai.

Daugelis tikriausiai žino, kad gegužės mėnesį lietuviai turi dieną, skirtą meilei, pavadintą lietuvių deivės Mildos vardu. Lietuvišką meilės dieną, pasak legendos, iš Mildupio upelio, ištekančio iš Dzūkijoje tyvuliuojančio Ašarinio ežero, išnyra deivė Milda ir balandžių traukiamu oro vežimaičiu apskrieja visą Lietuvą. Priklausomai nuo tądien spinduliuojančios meilės lietuvių širdyse ir akyse deivė patenkinta arba nusivylusi grįžta ežeran.

Kad deivė Milda ir visi lietuviai būtų laimingi, reikia visai nedaug – mylėti. O meilę išreikšti galima įvairiais būdais.

Todėl vyrų vokalinė grupė „Quorum“  nutarė prisipažinti meilėje lietuviškomis dainomis. A cappella atliekamose dainose grupės nariai išpažins meilę pavasariui, Lietuvai, pasauliui, įvairioms transporto priemonėms, ekologijai, moterims ir visiems Lietuvos žmonėms.

Vyrai paruošė puikią įvairių lietuvių kompozitorių ir autorinių kūrinių puokštę pavasariškam koncertui. Visos dainos skambės pačia gražiausia pasaulio kalba – tad „Quorum“ išdainuos meilę ne tik lietuviškai muzikai, bet ir gimtajai lietuvių kalbai.

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ Lietuvoje vienintelė, išskirtinė ir nepakartojama. Gyvas ir natūralus penkių vyriškų balsų dainavimas a cappella, pasitelkiant šeštojo nario vokalinę perkusiją, kiekvienai dainai suteikia ypatingo žavesio. Dainos skamba originaliai ir be jokių muzikos instrumentų, tačiau primena instrumentinės grupės skambesį.

Grupės nariai Vitalijus Neugasimovas, Marius Turlajus, Gintautas Skliutas, Dainotas Varnas, Romanas Savickas ir Šarūnas Navickas scenoje sukuria nepakartojamą šiltą ir jaukią atmosferą, visą širdį ir savo unikalų bei individualų instrumentą – balsą dovanodami klausytojams.

Šiais puikiais balsais jau gėrėjosi Belgijos, JAV, Moldovos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos klausytojai. Intensyviai pradėjęs rengti viešus koncertus Lietuvos miestuose ir miesteliuose, „Quorum“ suteikia profesionaliai atliekamos muzikos ir gero humoro bei puikios nuotaikos dozę savo klausytojams ir plečia a cappella muzikos gerbėjų gretas.

Gegužę „Quorum“ dovanos koncertus Kauno ir Vilniaus gyventojams bei miestų svečiams.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė