Naujos psichologinės tarnybos įkūrimą paskatino tikri įvykiai (0)

Nebūk naivus kelyjeJau daugiau nei pusantrų metų dėmesio centre esantis tarptautinis socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“ per visą veiklos laikotarpį ne kartą sulaukė konkrečių istorijų iš jaunų žmonių, vienaip arba kitaip nukentėjusių keliaujant pakeleivingu transportu. Tiek vaikinų, tiek merginų, pasirinkusių tokį keliavimo būdą yra patyrę grasinimų ar net prievartos.

Vienas tokių atvejų glaudžiai susijęs ir su projektu: prieš kurį laiką jame savanoriavo mergina, kuri pasinaudojusi socialinio tinklo pasiūlymu vykti iš Ariogalos į Raseinius, šią kelionę prisimins visą gyvenimą. Prievartos žymė paliko psichologinę žaizdą: ją gąsdina bet koks vyriškių prisilietimas.

Projekto pirmininko Mindaugo Jonušo teigimu, šią visuomenės žaizdą būtina gydyti: „Paskutiniai įvykiai viešumoje apie seksualinį išnaudojimą byloja, kaip yra svarbu laiku sulaukti psichologinės ar dvasinės pagalbos, kad po daugelio metų nereikėtų viešai atverti  neužgijusios žaizdos. Džiugu, kai kalba aukos. Tai būtina. Mes, įsteigdami projekte psichologinės pagalbos liniją, norime nukentėjusiems nuo neatsakingo keliavimo padėti realiai, čia ir dabar“.

Tarptautinis socialinis projektas  „Nebūk naivus kelyje“
Tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ psichologinės tarnybos, kuri teiks pagalbą aukoms, vienaip ar kitaip nukentėjusioms nuo neatsakingo keliavimo, tel. 8 613 11344.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė