KTU rektoriaus rinkimai – užsieniečių daugiau nei lietuvių (3)

KTU centriniai rumai

KTU centriniai rūmai | ktu.edu/lt nuotr.

Balandžio 22 d. 10 val. baigėsi terminas pateikti dokumentus dalyvauti viešame tarptautiniame konkurse Kauno technologijos universiteto (KTU) rektoriaus pareigoms užimti. Dabartinio rektoriaus Petro Baršausko kadencija baigiasi š. m. gegužės 31 d.

Rektorių 5 metų kadencijai viešo konkurso būdu renka ir skiria KTU taryba, sudaryta ir veikianti pagal Mokslo ir studijų statymo, Statuto ir kitų teisės aktų nuostatas. Rinkimus organizuoja iš Tarybos narių sudaryta darbo grupė.

Darbo grupė, pasibaigus dokumentų pateikimo terminui, užregistravo 6 pretendentus, pareiškusius norą dalyvauti rektoriaus rinkimuose (pretendentai pateikiami abėcėlės tvarka): Petras Baršauskas, Ričardas Bruks (Richard Brooks), Mochtaras Abu el Asadas (Mokhtar Shokry Abou El Assad), Pablo G. Martinesas Lestardas (Pablo G. Martinez Lestard), Vidas Raudonis, Aleksandras A. Suetinas (Alexander A. Suetin).

KTU rektorius Petras Barsauskas_ktu.edu.lt

KTU rektorius Petras Baršauskas | ktu.edu/lt nuotr.

Darbo grupė toliau vertins, ar pretendentai pateikė visus reikiamus dokumentus ir pateiks savo vertinimo išvadas Tarybai, kuri ne vėliau kaip per 7 darbo dienas balsuodama el. paštu turi patvirtinti kandidatų į rektoriaus pareigas sąrašą, kuris bus paskelbtas Universiteto tinklapyje www.ktu.edu

Konkursui pateiktų dokumentų kopijas darbo grupė taip pat perdavė Senatui, kuris įvertins pretendentų pedagoginės ir mokslinės veiklos atitiktį Universiteto keliamiems reikalavimams.

Kandidatai su Universiteto bendruomene susitiks atvirame Tarybos posėdyje. Data bus paskelbta ne mažiau kaip prieš 5 darbo dienas iki susitikimo, o uždaras Tarybos posėdis rektoriaus rinkimams šaukiamas ne vėliau kaip per 15 darbo dienų nuo dokumentų priėmimo pabaigos.

Apie konkursą

Viešą tarptautinį konkursą KTU rektoriaus pareigoms užimti, vadovaudamasi LR Mokslo ir studijų įstatymu ir KTU statutu, Universiteto taryba paskelbė kovo 16 d. Dokumentai dalyvauti konkurse turėjo būti pateikti užklijuotame voke iki balandžio 22 d. 10 val.

Informacija apie konkursą buvo paskelbta Universiteto ir Lietuvos mokslo tarybos tinklapiuose, nacionaliniuose dienraščiuose „Kauno diena“, „Lietuvos rytas“, „Respublika“ ir „Verslo žinios“, darbo skelbimų portale „CV online“, KTU doktorantų draugijos ir KTU Alumni socialiniuose tinkluose, tarptautiniame socialiniame tinkle „Linkedin“, tarptautiniame tinklapyje „The Economist“, Europos Sąjungos mokslininkų tinklalapyje EURAXESS.

Konkurse galėjo dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys mokslo laipsnį arba pripažinti menininkai, turintys pedagoginės ir vadybinės patirties. Tas pats asmuo rektoriumi gali būti renkamas ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės ir ne anksčiau kaip po 5 metų nuo paskutinės kadencijos pabaigos, jeigu paskutinė kadencija buvo iš eilės antra.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė