Ukmergėje susirinks per 1700 skautų iš visos Lietuvos (0)

L. Lubinaitės nuotr.

L. Lubinaitės nuotr.

Balandžio 23 dieną daugiau nei 1700 skautų iš visos Lietuvos suplauks į Ukmergę švęsti kasmetinės Pavasario šventės. Šis tradicinis didžiausios Lietuvoje skautiškos organizacijos – Lietuvos skautijos renginys, skirtas pasaulio skautų globėjo Šv. Jurgio dienai paminėti, yra rengiamas jau 18-ąjį kartą. Organizacija džiaugiasi, kad šiais metais renginio globėju tapo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Šventė sukvies per 1700 dalyvių iš visos Lietuvos

Šiais metais Lietuvos skautija labai džiaugiasi rekordiniu dalyvių skaičiumi – šventėje dalyvaus per 1700 skautų iš visos Lietuvos. Renginio rengėjai dalyvius žada nustebinti labai įvairaus tipo dienotvarke tiek sausumoje, tiek vandenyje. Pavasario šventės dalyviai turės galimybę dalyvauti vandens programoje su plaustais bei plaukti baidarėmis Šventosios upėje, dalyvaus nuotykiniame žaidime ir galės priimti komandinius iššūkius. Vienas skautų priesakų skelbia „Skautas – gamtos draugas“, tad nenuostabu, kad šventės metu bus prisidedama prie tą dieną mūsų šalyje vyksiančios akcijos „Darom 2016“. Šių metų programa įdomi ir tuo, jog šventės metu bus naudojami ir išmanieji telefonai. Patyrę skautai ir skautai bus kviečiami išmėginti savo jėgas su „Action bound“ programėle su kuria turės orientuoti po Ukmergės miestą, fotografuotis prie žymių Ukmergės vietų ir atlikinėti kitas užduotis.

Renginio globėju tapo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius

Lietuvos skautijos vadovė Ieva Žilinskienė teigė, jog valstybės palaikymas jaunimo organizacijoms labai svarbus: „Glaudžius ryšius su LR Vyriausybe ir LR Seimu mūsų organizacija megzti pradėjo jau prieš metus. Labai džiaugiamės, kad šio bendradarbiavimo dėka 2018 metai paskelbti Skautų judėjimo metais. Taip pat, labai vertiname tai, kad Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sutiko tapti šventės globėju. Manau, kad mums, kaip ir visoms sparčiai augančioms neformaliojo ugdymo organizacijoms, valstybės palaikymas gali padėti nuversti dar neregėtus kalnus ir į judėjimą pritraukti kuo daugiau Lietuvos jaunimo“.

Lietuvos skautija yra didžiausia skautų organizacija šalyje, vienijanti apie 2500 skautų iš įvairių Lietuvos vietovių. Su šūkiu „Dievui, Tėvynei, Artimui“ skautija ugdo pilietiškus, kūrybingus, atsakingus ir savimi pasitikinčius žmones, kuriems svarbi jų šalis ir šalia esantys žmonės. Pasaulyje yra daugiau nei 40 milijonų skautų, jie veikia 216-oje pasaulio šalių. Tai didžiausias jaunimo judėjimas pasaulyje.

Renginio dienotvarkė:

09:00–10:00 registracija Ukmergės hipodrome (Hipodromo g. 3, Ukmergė);
10:00–11:00 eisena nuo registracijos vietos į rikiuočių aikštę;
11:00–12:00 rikiuotė prie Ukmergės kultūros centro;
12:00–16:00 programa mieste;
16:00–17:00 vakarienė stadione;
17:00–19:00 koncertas stadione;
19:00–20:00 išvykimas iš Ukmergės stadiono (Gruodžio 17-osios g. 52, Ukmergė).

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė