„Mes ir jie“: Pasaulio lietuvių bendruomenė – tebeliekame kartu (video) (1)

Dalia Henke | Alkas.lt. A. Rasakevičiaus nuotr.

Dalia Henke | Alkas.lt. A. Rasakevičiaus nuotr.

Sankt Peterburge vykusiame Rusijos lietuvių bendruomenės pirmininkų suvažiavime dalyvavo Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke.

Energinga ir charizmatiška lietuvaitė užbūrė tolimiausių milžiniškos šalies kampelių atvykusius tautiečius, kuriems bendravimas su ja tapo įkvėpimu ir pamoka, kad lietuvybė nemiršta ten, kur yra bent vienas lietuvis.

Apie Pasaulio Lietuvių Bendruomenę, jos praeitį, dabartį ir ateitį su Dalia Henke pasikalbėjo ir lietuvių pirmininkų konferenciją stebėjusi Alko komanda – Audrys Antanaitis bei Arūnas Rasakevičius.

Kategorijos: Alko radijas, Mes ir jie, Naujienos, Užsienio lietuviai, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Is esmes labai grazus pokalbis. Platus klausimu ratas. Taciau gerb. Dalia Henke panaudojo per daug jau nuvalkiota nekonstitucine savoka “dviguba pilietybe”. Tai tokios pilietybes nera ir negali buti, nes nera valstybes su tokiu pavadinimu “dviguba”. Pagal LR Konstitucija tas klausimas yra apibreziamas kaip LR ir kitos salies pilietybe, t.y. dvi pilietybes. Dvieju pilietybiu klausimas, o ne dvigubos pilietybes klausimas, ir cia visiskai pasidaro aisku, kad pagal LR Konstitucija atskirais atvejais LR pilietis gali buti ir kitos salies pilieciu. Tarkim vienas atvejis, kai LR pilietis igyja kitos salies pilietybe teisetai. Vadinasi gali buti LR pilieciu ir kitos salies pilieciu. KT isaikinimas, kad “atskiri atvejai” yra “retos ismtys” yra neteisetas ir grubus LR Konstitucijos sulauzymas. Niekas KT neleido keisti Konstitucijos. Taciau sito dalyko KT is principo negali suvokti, nes tarnauja ne Konstitucijai, o antikonstitucinei valdziai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė