VDU vyks „Nacionalinė sociologų ir antropologų konferencija“ (dienotvarkė) (1)

Vytautas Kavolis | šaltiniai.info nuotr.

Vytautas Kavolis | šaltiniai.info nuotr.

Balandžio 22 d. vyks Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakulteto (SMF) organizuojama II-oji nacionalinė jaunųjų sociologų ir antropologų konferencija „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“.

Šių metų konferencijos plenarinės sesijos tema – „Vytauto Kavolio kultūros dirbtuvėse: asmuo ir idėjos“. Joje apie sociologo vaidmenį visuomenėje diskutuos prof. Vytautą Kavolį pažinoję ir su juo kartu dirbę prof. dr. Egidijus Aleksandravičius, prof. dr. Vylius Leonavičius, prof. dr. Artūras Tereškinas bei doc. dr. Dainius Genys.

Atliepiant prof. V. Kavolio mintį: „Dabar suprantu, kodėl lietuvių intelektualai tiek daug šneka – jie niekad nedirbo darbo, kuris turi baigtis konkrečiais rezultatais“, baigiamoji konferencijos dalis bus skiriama praktinei diskusijai „Sociologijos diplomas kišenėj – o kas toliau?“. Į šią diskusiją kvies VU sociologijos doktorantė, tinklaraščio „Sociali Sociologija“ redaktorė Milda Pivoriūtė ir VDU Sociologijos katedros absolventai.

Konferencijos dienotvarkė

Konferencija yra renginių, skirtų Socialinių mokslų fakulteto 25-mečiui, dalis.

web-1

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Ar tai nėra dar vieno “daug šnekėjimo” organizavimas neturint tikslo pasiekti iš to kokius nors konkrečius rezultatus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė