V. Jasukaitytė. Ar galima Šarikovui perpilti kraują? (4)

Vidmante Jasukaityte | vidmantejasukaityte.wordpress.com nuotr.

Vidmante Jasukaityte | vidmantejasukaityte.wordpress.com nuotr.

Rašyti šį straipsnį įkvėpė paskutiniai įvykiai, tiksliau – tebeverdanti kova Seimo su prezidentūra.  Ir dėl ko?!. Atrodo priežasties lyg ir nebūtų…

Na, apmovė Skvernelis Paksą ir socdemus – na ir kas? Ministras irgi žmogus – o žmogus turi teisę keisti savo nuomonę. Juk ir fariziejus Saulius kadaise tapo Pauliumi ir padėjo iki šiol nesugriautus pamatus  krikščioniškąjai sistemai atsilaikyti. Taip ir Skvernelis – vieną dieną išgirdo proto balsą: “Neik su velniu obuoliauti” ir pasuko su Ramūnu. Ir kas galėjo taip sukrėsti abi partijas, kad reikėjo keisti ministrą? Likus pusmečiui iki rinkimų? Teisingai klausė prof. Sakalas, – ar Skvernelis nevykdo vyriausybės politikos?..

Ne, esmė ne tame. Aš tikrai manau, kad esmė  lesyklos plote. Išgirdome apie 150 milijonų projektą pirkimams, kurio ministras nepasirašė ar nebuvo spėjęs pasirašyti, tačiau paaiškėjo, kad ministras ir neskubėjo to daryti, nes įtarė, kad tie pinigai bus panaudoti išskalbimui. Taigi abi partijos buvo nusiteikusios  ministeriją panaudoti kaip priešrinkiminę lesyklą. Kodėl sakau – abi partijos? Na todėl, kad socdemai iš karto po Skvernelio apsisprendimo pradėjo aršų puolimą. Ne tik prieš Skvernelį, – ir prieš naują Ministrą. Pradėjo “marš broskom”.  Tuojau “sukilo” profsąjungos (ak, kad jos taip gintų eilinį dirbantį pilietį, kaip gina ministrus), tuojau pat plykstelėjo išpuoliai Seime, ir visko apogėjus – šiandien  Seimas nutarė įkurti komisiją kuri turėtų aiškintis  manipuliacijų galimybę prokuratūra, teisėtvarka, etc. Pasirašė 75 Seimo nariai. Kas manipuliuoja ir kuo? Nagi Prezidentūra!

Kad suprastum, kas darosi, nereikia nei komisijų, nei ikiteisminių tyrimų – Seimo dauguma trokšta atkeršyti Prezidentei dėl to, kad, matyt, neatėjo į Skvernelio vietą tas, kas gerai moka lėšų skalbimo amatą.Kalta Prezidentė, kuri eilinį kartą pasielgia savarankiškai pagal Įstatymo jai leistas galimybes. Tad, kaip jau rašo žurnalistai, Seimas  vėl pasirodė, kad nemoka taupyti laiko – kuria nereikalingas komisijas.

Bet ne… Ar  laiko netaupymas čia pagrindinė naujos komisijos galimo atsiradimo priežastis? Tikrai ne.Kabinetuose kalbama apie žūtbūtinį smūgį Prezidentei – apkaltą. Dingo Vijūnėlės dvaro  skandalo esmė, užpiltas korumpuoto pokalbio dalyvio ministro įžiebtas gaisriukas – kaltieji liko tie, kas paviešino pokalbį užsakovo su ministru … Kerštas, kuris matosi be jokių komisijų.

Čia, mielieji – pabudo šarikovų medžioklės instinktas. Jie gali vynioti savo įžeistas ambicijas nepadoriais, neetiškais ir su realiais valstybės reikalais  nieko bendro neturinčiais veiksmais iki išdvėsimo. Jie tą ir darys. Nes jie savo esme tebėra 1918-1940 metų komunistai. Komunistai savo grobio nepaleidžia. Komunistai persekioja  iš jų atėmusį kaulą iki paskutinio. Jie puola būriais, jie apsupa savo auką ir drasko ją gyvą ir jiems niekada nenusibosta tą daryti, nes jų variklis – begalinis amžino alkio ir bandos instinktas.

Prisiminkime, kaip atsirado ši padermė. Juk jos šūkis nebuvo “zarabotai i podielisj”, jos šūkis buvo “otniatj i podielitj”. Nelyginkite komunistų su  intelektu, kultūra, humanizmu, inteligencija, – nieko panašaus – komunistas niekada nebus humanistas, nes humanistas negali sergančiam areštuoto caro vaikui paduoti  benzino vietoj vandens, kai šis paprašo gerti. Nes moralus,  krikščionis, inteligentas negali eiti ir  šaudyti žmonių vien pagal socialinę padėtį. Tai agresyviosios atmatos susijungė į  ginkluotas grupes, įtraukdamos  silpnesnius ir  bijančius dėl savo būties žmones. Įbauginę milijonus beprotiškomis iškrypėliškomis represijomis, kraujo jūromis,  grįstomis tremtinių kaulais magistralėmis, jie išsiaugdė savitikslę satanistinę kultūrą, kuri  toli nuo universalių amžinųjų  žmogiškų vertybių. Kaip jie besivadintų, kiek kartų bandytų prisišlieti prie kitokios. žmogiškesnės ideologijos, jie visada lik komunistai, kurių moralinės genetikos protėvis, – žinomas personažas Šarikovas.

Taigi – komunistai yra komunistai. Komunistai naikina iki kraujo, iki nugraužtų kaulų, iki vardų ištrynimo iš istorijos. Jie naikina – visiškai. Jiems juk  būdinga klasių kova  – pagalvoti reikia – ne pagal nusikaltimą  teisti žmones, juos žudyti, o pagal socialinį lygmenį ar šviesesnį mentalitetą. Tai niekuo nesiskiria nuo masinio žydų naikinimo pagal rasę, tautybę, religiją.  Ta šarikovų generacija įgavusi sovietinių privilegijų, sovietinio ideologizuoto mokslo, ilgametės aukštesnės padėties visuomenėje ir virtusi “vadovaujančia”, “geresniąją” klase, savo gyvenimo ir mąstymo patirtį sėkmingai perdavė tolyn, ir šiandien ji tapo kaip epidemija postsovietinių  kraštų gyvenime bei visuomenėje. Epidemija,  adaptuota iš ilgametės padėties viršenybės soc. sluoksnyje į nūdieną. Jie turi susikūrę sistemą kaip neišnykti ilgus dešimtmečius, jie ruošia jaunuosius, perduoda vaikams, jie išmoko kapitalistinių žaidimo būdų , jie kaip kerpės apėmė ekonomiką, valdymą, įtakoja visas  valstybės gyvenimo sritis ir jiems amžinai negana materijos – turto, nes su dvasia jie turi bendro nedaug.

Jiems svarbu išsilaikyti valdžioje dėl to paties turto. Dėl turto jie pasiryžę viskam, o melas ir klastotės – vienas iš menkiausių jų uždavinių, atsiminkime, kad jų seneliui buvo būdinga net visą suvažiavimą sušaudyti. Jie susiklausę, partinė drausmė jiems svarbiau už žmogiškuosius tiesos-netiesos principus, todėl neabejokime, kad dabar jie jau pasiruošė rimtam mūšiui, nes klastotės – jų kasdieninė duona. O kadangi tik jiems būdingas puolimas gaujomis ir draskymas iki galo, juos galėtų sustabdyti tik  šarikoviško kraujo perpylimas. Kitaip, jie neužmirš iš jų ne vieną kartą atimtos lesyklos ir čia didžiausią kaltę mato Prezidentėje, kuri jau antrą kadenciją dirba nepasiduodama šešėliniams interesams, bandydama atsilaikyti prieš ne vienoje  valstybinėje sistemoje  akivaizdų nepriklausomybės sabotažą, kuris irgi vyksta ne be šarikoviškos ideologijos.  Deja, kraujo perpylimą suprantame kaip alegorija.  To padaryti šiandien negali niekas.

Tikrieji manipuliatoriai yra jie. Iš jų mokosi ir kiti, nes jie atneša tokią grobuonišką valstybės  valdymo  etiką, kuriai atsilaikyti reikia labai stiprios moralės ir savarankiško mąstymo.

Siūlau žmogiškai visiems  mieliesiems Seimo nariams, nesvarbu kokiai partijai priklausytų, – pasimkite ir pabandykite suderinti savo sąžinės įstatus su partiniais reikalavimais prieš balsuojant. Paparasčiausiai dėl to, kad nenugalėtų jumyse šarikoviško kraujo dalis.

Ir sekite šios autorės straipsnius toliau.

Pabandysime  ir pamedituoti ar susapnuoti… Gal kils kokių sveikų  minčių apie tuos, kuriems iš tikro reikalingi ikiteisminiai tyrimai…

vidmantejasukaityte.wordpress.com

Kategorijos: Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos, Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Skaitiniai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė