Penktasis „Postcosmos“ atvers žvaigždėtus vartus į vasarą (0)

rG. Sotvaraitės_nuotr.

G. Sotvaraitės nuotr.

Penktasis muziką, poeziją ir kūrybingą atmosferą jungiantis „Postcosmos“ vėl keičia vyksmo vietą ir gegužės 28 dieną pakvies nuvykti į Senovinę dangaus šviesulių stebyklą, šalia Molėtų observatorijos. Dūmotos melancholijos ir eksperimentų mėgėjai šįkart braidys po juodąsias skyles, sieks stiprinti savo gravitacijas bei tarp ežerų ir miškų statysis palapines.

Pirmą kartą gryname ore įkurdinamas renginių ciklas paruoš ir naujų veiklų. Etnografinėje sodyboje, kurioje vyks renginys, šeimininkaujantis etnokosmologas Jonas Vaiškūnas kvies apžiūrėti senovinę dangaus šviesulių stebyklą – šventvietę, pasakos apie mūsų protėvių pagonišką pasaulėžiūrą, senovės lietuvių astronomijos žinias, senąjį lietuvių Zodiaką ir kaip anais laikais buvo stebimi dangaus šviesuliai. „Postcosmos“ lankytojai taip pat turės galimybę aplankyti nepaprastą Etnokosmologijos muziejaus bokštąir esant giedram dangui į žvaigždes pažvelgti pro teleskopo akį. Užsirašyti į ekskursijas galima bus renginio metu.

Vėlumose ežerų paviršiuose ir medžiuose raibuliuos post-roko ir elektronikos bangos, kurias skleis Subliminal Messages, Fashion Games, Arcadia Repeats, Floodtracks (exLumm), Soulsonic ir FUME. Daugiau programos dalyvių bus paskelbta jau balandžio pabaigoje.

Bilieto kaina – 15 eurų. Bilietai vėliau, be abejo, brangs. Juos įsigyti galima  ČIA.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė