„Kelionių kompasas“: Alternatyvios kelionių paslaugos (audio) (0)

Valerianas Kijėvičius, Beatričė Laurinkutė, Goda Juocevičiūtė ir Gerimantas Statinis | alkas.lt nuotr.

Valerianas Kijėvičius, Beatričė Laurinkutė, Goda Juocevičiūtė ir Gerimantas Statinis | alkas.lt nuotr.

Jeigu norite keliauti, tačiau nežinote kokį maršrutą išsirinkti, jums gali patarti profesionalūs keliautojai. O gal norite pamatyti šalį jos gyventojų akimis? Tai šiandien įmanoma, apie tai ir bus kalbama laidoje.

Studijoje svečiuojasi: keliautoja, orientalistė Goda Juocevičiūtė ir tarptautinės „Epicwander“ platformos įkūrėjai Beatričė Laurinkutė ir Valerianas Kijevičius.

Žurnalistė, keliautoja Goda Juocevičiūtė yra knygos „Drakono alsavimas: Honkongas, Kinija, Tibetas“ bendraautorė. Rytų kultūras studijavusi ir po Azijos šalis keliauti mėgstanti G.Juocevičiūtė savarankiškai vykstantiems į dar nepažintus regiono kraštus siūlo individualius maršrutus. Anot jos, šia paslauga labiausiai domisi keliautojai ir verslininkai, kurie į egzotiškus Rytų kraštus vyksta pirmą kartą ir nori iš anksto žinoti, ką per suplanuotą laiką jie galėtų pamatyti ir nuveikti, vengia nuvykę į svetimą miestą blaškytis ir patirti nesusipratimų dėl kultūrinių skirtumų.

Tarptautinės platformos „Epicwander“ pavadinimą išvertus į lietuvių kalbą, jis skambėtų kaip „Epinės kelionės“. Jos idėja – pamatyk pasaulį vietinių akimis. Menininkė Beatričė Laurinkutė, patyrusi keliautoja, ir jos sutuoktinis Valerianas Kijevičius, 15 metų dirbęs turizmo srityje, turi aistrą draugams iš užsienio parodyti Lietuvą, atverti netipinį jos grožį bei tradicinį gyvenimo būdą, išsukdami iš standartinių turizmo kelių.

„Epinės kelionės“ tarpininkauja tarp autentiškų patirčių ieškančių, iššūkius mėgstančių, avantiūrų nevengiančių keliautojų ir vietinių gyventojų, kurie jiems padeda atrasti didžiausias tos vietovės įdomybes, tradicijas ir papročius. Nekasdienių išgyvenimų ar egzotinių patirčių trokštantys keliautojai „Epicwander“ pasiūlymais jau gali pasinaudoti viešėdami Singapūre, Indonezijoje ir Bali saloje, Malaizijoje, Filipinuose, Tailande, Kroatijoje, Italijoje, Anglijoje, Švedijoje, Lietuvoje, Ispanijoje, Prancūzijoje.

Laida veda žurnalistas ir keliautojas Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė