Artėja Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimų konkursas (0)

verslo apdovanojimai_verslo-info.lt

Verslo apdovanojimai | verslo-info.lt nuotr.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad iki balandžio 11 d. laukiama paraiškų jau devintajam Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (NAVA) konkursui. Dalyvauti jame gali ir didelės, ir mažos įmonės, nes kaip ir kasmet, NAVA apdovanojamieji – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“ – skirstomi į smulkesnes kategorijas: labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės, didelės šalies įmonės ir tarptautinės įmonės ar jų filialai / atstovybės, veikiančios Lietuvoje. Labiausiai pasižymėjusios įmonės pagerbiamos pagrindiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“.

Šiais metais papildomai bus apdovanojama „Už jaunimo verslumo iniciatyvų skatinimą“. Šis apdovanojimas bus skirtas įmonei, kuri 2015 m. daugiausiai prisidėjo prie darbo rinkos skatinimo priemonių įgyvendinimo bei gerosios patirties viešinimo.

Bus taip pat vertinamos įmonių iniciatyvos, kurios labiausiai prisidėjo prie jaunimo profesinio mokymo, sėkmingos jaunimo integracijos į darbo rinką, jaunimo užimtumo didinimo. Bus vertinamos įmonių veiklos bei veiksmai, kurių dėka buvo sudarytos sąlygas jauniems žmonėms dalyvauti savanoriškoje veikloje ir įgyti asmeninių socialinių, profesinių kompetencijų ir darbo patirties, padėjo pasirinkti profesiją, buvo sukurtos naujos darbo vietos jaunimui, deramos sąlygos mokymuisi darbo vietoje, skatinama motyvacija darbui.

Taip pat bus vertinamos įmonių bendradarbiavimo su profesinio mokymo įstaigomis ir aukštosiomis mokyklomis, sudarant sąlygas mokyklų absolventams įgyti papildomos praktinės patirties, didinančios darbo paklausos bei darbo pasiūlos skaidrumą, jaunų darbuotojų neterminuoto įdarbinimo, integracijos į darbo rinką grįžtantiems emigrantams pagalbos iniciatyvos.

Paraiškų formas rasite ministerijos svetainėje, jos priimamos elektroniniu pavidalu. Pasiteirauti įmonių atstovams – tel. 8 706 68213.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė