VRM ministras S.Skvernelis atsistatydina (0)

Saulius Skvernelis | Alkas.lt nuotr.

Saulius Skvernelis | Alkas.lt nuotr.

Kovo 29 d. Vidaus reikalų ministras (VRM) Saulius Skvernelis per spaudos konferenciją Vidaus reikalų ministerijoje pareiškė, kad yra pasiruošęs atsistatydinti.

S. Skvernelis sakė nebėgąs nuo atsakomybės ir teigė, kad buvo pasiryžęs tęsti savo pradėtas darbus.

„Tačiau po šios dienos sprendimų neturiu kitos išeities. Kėdės nesilaikau, todėl tolesnių galimybių darbuotis Vidaus reikalų ministerijoje, matyt, tiesiog nėra“, – sakė jis. Tačiau tuo pačiu jis pareiškė, kad iš ministro pareigų yra šalinamas: „Aš esu šalinamas, bet ministrui pirmininkui šiandien pasakiau, kad nebūsiu kliuvinys, kai tik bus pasakyta, nuo katros dienos, tai ir bus padaryta“, – per spaudos konferenciją žurnalistams sakė ministras.

Atsistatydinimo pareiškimą pažadėjo įteikti, kai jam tai padaryti nurodys premjeras Algirdas Butkevičius.

Savo ruožtu Ministras Pirmininkas A. Butkevičius po šiandienos susitikimo su vidaus reikalų ministru S. Skverneliu ir partijos Tvarka ir teisingumas (TT) vadovu Rolandu Paksu pareiškė:

„Ministras S. Skvernelis liks pareigose iki kol partija Tvarka ir teisingumas pateiks tinkamą kandidatą į vidaus reikalų ministro postą. Noriu pabrėžti, kad kandidatus vertinsiu atsakingai, atsižvelgdamas į kompetenciją ir informaciją, kurią turi pateikti atitinkamos institucijos bei tarnybos“.

S. Skvernelio atstatydinimo klausimas iškilo kuomet jis viešai paskelbė apie planus dalyvauti 2016 metų Seimo rinkimuose Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąraše.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė