Seimas svarstys siūlymą bausti juridinius asmenis už narkotinių medžiagų platinimą jų valdomose prekybos vietose (0)

Seimas | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Seimas | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Kovo 24 d. Seimas, 89 parlamentarams balsavus už ir 2 susilaikius, nusprendė svarstyti Alkoholio kontrolės įstatymo bei Administracinių nusižengimų kodekso pataisas (projektai Nr.XIIP-4012 ir Nr. XIIP-4013.

Alkoholio kontrolės įstatyme siūloma numatyti, kad Lietuvos Respublikoje įsteigtų juridinių asmenų vadovai, užsienio juridinių asmenų ar jų filialų vadovai arba jų įgalioti asmenys turi vykdyti jų valdomos prekybos alkoholiniais gėrimais vietos stebėseną (imtis visų teisinių ir organizacinių priemonių), siekdami, kad jų valdomoje prekybos alkoholiniais gėrimais vietoje nebūtų prekiaujama narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir (ar) jos nebūtų platinamos, vartojamos. Taip pat nurodyti, kad Lietuvos Respublikoje įsteigtų juridinių asmenų vadovai, užsienio juridinių asmenų ar jų filialų vadovai arba jų įgalioti asmenys pastebėję arba įtarę, kad jų valdomoje prekybos alkoholiniais gėrimais vietoje prekiaujama narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir (ar) jos yra platinamos, vartojamos, privalo nedelsdami pranešti apie tai policijai.

Administracinių nusižengimų kodekse siūloma reglamentuoti atsakomybę už Alkoholio kontrolės įstatyme nustatytos pareigos nevykdymą.

Pagrindiniu Alkoholio kontrolės įstatymo projekto svarstyme paskirtas Sveikatos reikalų komitetas, Administracinių nusižengimų kodekso pataisų projekto svarstyme – Teisės ir teisėtvarkos komitetas. Numatoma šių klausimų svarstymo plenariniame posėdyje data – gegužės 5 d.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė