Kaunas patvirtino patriotiškiausio miesto titulą (4)

Baltraitiene ir Matijosaitis_zum.lt

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis | zum.lt nuotr.

Žemės ūkio ministerijos „AuGink savo kraštą“ inicijuota pilietinė iniciatyva, kurios tikslas – ugdyti sveiką, stiprią ir pilietišką visuomenę, didinti vietinių žemės ūkio produktų žinomumą, skatinti jų vartojimą, plinta po Lietuvą. Šį geros valios memorandumą pasirašė žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

„Džiaugiamės, kad prie mūsų inicijuoto „Augink savo kraštą“ projekto prisijungė Kauno miestas, kuris taip įrodė savo, kaip patriotiškiausio miesto tapatybę. Jo indėlis į šį projektą bus milžiniškas, nes mieste itin gausu mokyklų, darželių, ligoninių, kitų įstaigų. Tai antras pagal dydį miestas Lietuvoje ir jo įtaka skatinant vietinių produktų vartojimą bus tikrai reikšminga. Mes esame pasirengę siūlyti Vyriausybei į Lietuvos atkūrimo 100-ečio minėjimo programą įtraukti iniciatyvą, kad visos šalies mokyklos ir kitos ugdymo bei gydymo įstaigos valgytų vietinį, šalia mūsų gyvenamosios vietos pagamintą maistą“, – akcentavo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Prie „AuGink savo kraštą“ projekto jau prisijungė šalies žiniasklaidos priemonės, visos Lietuvos savivaldybės, Aleksandro Stulginskio universitetas, Lietuvos skautai, Lietuvos kaimo turizmo asociacija, Priekrantės Verslinės ir Rekreacinės Žuvininkystės Asociacija ir kt.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. lyvis:

  O išsirinko merą stribą. lyvis

 2. Kaunas – patriotiškiausias Lietuvos miestas!? Ar tikrai taip?!
  Beje, gerbiamas V.Matijošaitis gal net nežino, kad būtent Kauno pilietis yra atradęs pasaulio mokslininkams dar nežinomus Trečiąjį ir Ketvirtąjį Žemės ašies judėjimus, kurie, anot prof. L. Donskio ir prof. E. Aleksandravičiaus, “verčia mokslą aukštyn kojomis”. Tiksliau – sustato viską į savo vietas!
  Mat, šis geofizinis atradimas paaiškina- kodėl ir kaip Žemėje kinta klimatas? kodėl? kada? ir kaip? Žemėje vyksta globaliniai tvanai? o kada tiktai Nojaus lygio tvanas?! Ir t.t., ir t.t.
  Šie atradimai padaryti praėjus 500 metams po M.Koperniko Pirmojo bei Antrojo Žemės ašies judėjimų atradimo!
  Kauno vadovas turi pukias galimybes išgarsinti ne tiktai Kauną bet ir LIETUVĄ visame PASAULYJE!
  O reikia labai nedaug – kad, atsakingi už MOKSLĄ IR NAUJAS TECHNOLOGIJAS savivaldybės darbuotojai, KAUNE surengtų tarptautinę konferenciją tema TREČIASIS IR KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES JUDĖJIMAI!!! Suprantama, prieš tai organizatoriai ir jų pagalbininkai turės bent susipažinti su Romualdo Zubino atradimais įamžintais knygose “Perkūnas”, “Per praeitį į ateitį”, “Pažadinta praeitis”, “Praregėjimas'” ir “Praeitis ir Ateitis”.

 3. Kuo čia tas Kauno patriotizmas pasireiškia, jeigu prie projekto “AuGink savo kraštą” yra prisijungusios “visos Lietuvos savivaldybės”. Gal čia tik pačiam Kaunui atrodo, kad jis patriotiškiausias…

 4. )..(:

  saunu.dar reiktu fairius isgyvendint is mokyklu ir darzeliu,,norint pašalinti indų ploviklio „Fairy“ likučius nuo lėkščių paviršiaus jas reikia skalauti net 10 kartų.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė