Kaunas patvirtino patriotiškiausio miesto titulą (4)

Baltraitiene ir Matijosaitis_zum.lt

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis | zum.lt nuotr.

Žemės ūkio ministerijos „AuGink savo kraštą“ inicijuota pilietinė iniciatyva, kurios tikslas – ugdyti sveiką, stiprią ir pilietišką visuomenę, didinti vietinių žemės ūkio produktų žinomumą, skatinti jų vartojimą, plinta po Lietuvą. Šį geros valios memorandumą pasirašė žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

„Džiaugiamės, kad prie mūsų inicijuoto „Augink savo kraštą“ projekto prisijungė Kauno miestas, kuris taip įrodė savo, kaip patriotiškiausio miesto tapatybę. Jo indėlis į šį projektą bus milžiniškas, nes mieste itin gausu mokyklų, darželių, ligoninių, kitų įstaigų. Tai antras pagal dydį miestas Lietuvoje ir jo įtaka skatinant vietinių produktų vartojimą bus tikrai reikšminga. Mes esame pasirengę siūlyti Vyriausybei į Lietuvos atkūrimo 100-ečio minėjimo programą įtraukti iniciatyvą, kad visos šalies mokyklos ir kitos ugdymo bei gydymo įstaigos valgytų vietinį, šalia mūsų gyvenamosios vietos pagamintą maistą“, – akcentavo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Prie „AuGink savo kraštą“ projekto jau prisijungė šalies žiniasklaidos priemonės, visos Lietuvos savivaldybės, Aleksandro Stulginskio universitetas, Lietuvos skautai, Lietuvos kaimo turizmo asociacija, Priekrantės Verslinės ir Rekreacinės Žuvininkystės Asociacija ir kt.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė