Įkvėpimo pasisemti kviečia „Menų dūzgių“ renginiai! (0)

Menu-duzges-zenklasKovo 21–25 dienomis, mokinių pavasario (Velykų) atostogų metu, trečią kartą Lietuvoje surengta kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“. Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, LR švietimo ir mokslo ministerijos ir Ugdymo plėtotės centro renginys tradiciškai vyksta mokinių pavasario atostogų metu.

„Menų dūzgių“ idėja gimė matant, kad kultūros įstaigų ir mokyklų bendradarbiavimas nėra toks intensyvus, koks galėtų būti. Ne visos mokyklos ir ne visos kultūros įstaigos suspėja išnaudoti viena kitos potencialą, todėl kultūros edukacijos savaitės metu mokytojai kviečiami sistemingai susipažinti su kultūros įstaigų projektais ir veiklomis, kurios yra skirtos mokiniams ir mokykloms.

„Menų dūzgių“ metu bendraudami, išmėgindami įvairias mokomąsias programas, parodas ir koncertus, seminarus ir kūrybines dirbtuves, dalydamiesi gerąja patirtimi,mokytojai pasisems idėjų, padedančių sukurti įdomų, motyvuojantį, atradimus ir kultūrinę orientaciją skatinantį ugdymo procesą. Juk tik plataus humanitarinio kultūrinio akiračio mokytojai eruditai gali veiksmingai ugdyti kūrėjus Lietuvos ateičiai.

Registracija į renginius vyksta per tinklalapį „Ugdymo sodas“, dalyviams bus išduotos Ugdymo plėtotės centro pažymos. Šių metų naujovė – 36 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo programa „Menų dūzgės“: mokinių mokymosi edukacinėse aplinkose galimybės“. Dalyvaudami šioje programoje mokytojai išmoks tikslingai ugdymo procese pritaikyti „Menų dūzgių“ renginiuose įgytą patirtį.

Renginių dienotvarkės.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė