Rastas būdas, kaip žmones atplėšti nuo išmaniųjų telefonų (0)

Lazeris_mokslosriuba.lt

Lazeris | mokslosriuba.lt nuotr.

Nuolat populiarėjant technologijoms, nemažai žmonių be jų negali ištverti net keliolika minučių, jau nekalbant apie valandas. Ar įmanoma tokius asmenis priversti atsiplėšti nuo savo išmaniųjų telefonų? Pasirodo, galima!

Paprastą ir tylų būdą pademonstravo Šanchajaus didžiojo teatro darbuotojai: jei žiūrovas naudoja išmanųjį telefoną pasirodymo metu, į jį nukreipiamas šviesos lazerio spindulys, o „pažeidėjas“ iš karto pasijunta kaltas ir paslepia prietaisą.

Visa tai užfiksavo „The New York Times“ žurnalistai.

Specialiai apmokyti žmonės, iš jiems skirtų vietų, kurios yra už žiūrovų kėdžių, stebi salę ir, pastebėję nedrausmingą lankytoją, į jį nukreipia lazerio spindulį. Tokiu būdu išengiama būtinybės prie jo prieiti ir įspėti žodžiu. Be to, kitiems žiūrovams netrukdo mėgautis pasirodymu.

Kinijoje šis metodas naudojamas jau keletą pastarųjų metų, o jo poveikis yra stulbinantis. Pasirodymo organizatoriai tikina, kad lazerio spindulį žiūrovai tarpusavyje vadina „gėdos spinduliu“, todėl žmonės gerai supranta savo kaltę ir stengiasi greitai paslėpti išmanųjį telefoną.

Naudojantis topcom.lt informacija

Kategorijos: Kultūra, Menas, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė