Naujoviškas greičio matavimo stendas Vilniuje vairuotojus drausmins pagyromis (0)

S. Žiūros nuotr.

S. Žiūros nuotr.

„Jūs vairuojate puikiai“, „Ačiū už saugų vairavimą“ – tokiais pagiriamaisiais žodžiais sostinės vairuotojus pasitinka naujas greičio matavimo stendas Šiltnamių gatvėje, ties Lazdynų ligonine. Iniciatyvos autorė – draudimo bendrovė „If“, kuri su Vilniaus miesto savivaldybės pagalba įrengė savitą greičio matavimo stendą.

Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius sako, kad privačių iniciatyvų įsitraukimas sprendžiant eismo saugumo klausimus yra sveikintinas ir sektinas pavyzdys. „Sostinėje yra daug vietų, kur eismo saugumas turėtų būti gerinamas, todėl verslo įsitraukimas gali paspartinti šių problemų sprendimą“, – sako L. Kvedaravičius.

Greičio matavimo stendo vieta pasirinkta neatsitiktinai: kur šis vairuotojus drausminantis stendas yra labiausiai reikalingas, vilniečiai galėjo nuspręsti balsuodami draudimo bendrovės „If“ „Facebook“ paskyroje. Į vietos, kur turi stovėti greičio matavimo stendas, rinkimus iš viso įsitraukė daugiau kaip 700 žmonių.

„Greičio viršijimas miesto gatvėse yra viena opiausių problemų, dėl kurios kasmet įvyksta daug skaudžių nelaimių, todėl turime nuolat kalbėti apie šią problemą ir ieškoti būdų, kaip sudrausminti vairuotojus, paskatinti juos vairuoti saugiau“, – sako Dominykas Trimonis, draudimo bendrovės „If“ transporto žalų vadovas.

Greitį viršijančius vairuotojus pasitinka drausminančios ar neatsakingą vairavimą akcentuojančios frazės: „Jūsų greitis pavojingas“, „Keliate pavojų vaikams“. Planuojama, kad ateityje komplimentus atsakingiems ir įspėjimus greitį viršijantiems vairuotojams galės siūlyti ir patys miesto gyventojai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė