Pasitikime parskrendančius paukščius (0)

billofthebirds.com nuotr.

billofthebirds.com nuotr.

Nemuno deltos regioninio parko direkcija kviečia visus, neabejingus gamtai ir pasiilgusius pavasario, atvykti į renginį „Parskrenda paukščiai“, balandžio 2 d., Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centre (Kuršmarių g. 13, Rusnė).

Nemuno delta – ypatinga, nepaprasta vieta, turinti taip vadinamą 5-ąjį metų laiką – potvynį. Būtent jo metu stebimos didžiausios migruojančių paukščių sankaupos.

Renginys skirtas plačiai visuomenei – tiems, kurie gerai pažįsta paukščius, ir tiems, kurie neturi jokių įgūdžių stebėti paukščius. Dalyvius planuojama skirstyti nedidelėmis grupelėmis – iki 10–15 žmonių, kuriuos lydės profesionalūs ornitologai su stebėjimams reikalinga įranga bei paukščių pažinimo vadovais.

Dalyviai turės galimybę rinktis pageidaujamą stebėjimų laiką – 7:00, 10:00, 13:00 ir 16:00 val. Atkreipiamas dėmesys, kad palankiausias paukščių stebėjimas yra ankstyvą rytą – tad trokštantiems pamatyti kuo daugiau, patariama stebėti rytinėmis valandomis. Į stebėjimus patariama vykti apsirengus akį nerėžiančios spalvos drabužiais – kad netrikdyti paukščių. Guminiai batai nebūtini.

Nemuno deltos lankytojų centre turėsite galimybę aplankyti kelias parodas – apie žvejybą Pamaryje, Aukštumalės aukštapelkę ir paukščius.

Veiks Kino teatras, kuriame bus rodomi filmai apie Nemuno deltos gamtą. Dalyvio mokestis – 3 Eur.

plakatas

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė