Lietuvių kalbos dienų vaisiai: 800 renginių ir padidėjęs dėmesys pasaulyje (0)

lkd_logotipasKovo 15 d., vyks baigiamasis Lietuvių kalbos dienų renginys. Veikliausiems Dienų rengėjams iš Švenčionių, Kupiškio, Telšių, Varėnos, Kauno, Panevėžio rajonų, Šiaulių miesto ir Visagino savivaldybių bus įteiktos Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto padėkos.

Pirmą kartą Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) ir Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto surengtos Lietuvių kalbos dienos vyko visose šalies savivaldybėse: kultūros centruose, mokyklose, muziejuose, bibliotekose, taip pat užsienio šalių lietuvių bendruomenėse. Vasario 16–kovo 11 d. įvyko apie 800 kalbai skirtų renginių.

Lietuvių kalbos dienos surengtos siekiant skleisti žinią apie lietuvių kalbą Lietuvoje ir užsienyje, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją ir Lietuvoje, ir užsienyje, didinti lietuvių kalbos prestižą.

Lietuvių kalbos dienų baigiamojo renginio pradžia – 14 val. Renginys vyks Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) aktų salėje (Studentų g. 39, Vilnius).

Dalyvaus LEU mišrus choras „Ave vita“ (meno vadovas ir dirigentas – doc. Kastytis Barisas), Lietuvos vaikų ir jaunimo centro choras „Kivi“ (vadovė – Danguolė Aukselienė), taip pat Lietuvos Respublikos kultūros ministras Šarūnas Birutis.

Informaciniai rėmėjai: Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, laikraštis „Lietuvos žinios“, interneto puslapis www.lzinios.lt.

Kategorijos: Kalba, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė