Klaipėdos universitete vėl skleidžiamos „Auksinės burės“ (0)

studyabroad.com nuotr.

studyabroad.com nuotr.

Uostamiesčio Alma Mater jau tapo tradicija prasidedant pavasariui pasidžiaugti praėjusių metų studentų laimėjimais ir apdovanoti geriausius. Šiemet Klaipėdos universiteto bendruomenė jau trečia kartą renka studentų visuomeninės veiklos apdovanojimų „Auksinė burė“ laureatus. Tai, kad apdovanojimai tampa vis populiaresni, atskleidžia kasmet didėjantis pretendentų skaičius. Už 2015 metų veiklas įvairiose nominacijose sulaukta nuo keturių iki devynių pretendentų visose nominacijose,

tad apdovanojimų komisija turėjo nemenkai pasidarbuoti atrinkdama po tris geriausius kiekvienoje srityje. Rekordiškai daug ne tik pretendentų, bet ir balsavusiųjų, mat nugalėtojus renka ne tik komisija. Už pretendentus internetu balsuoja visa universiteto bendruomenė. Daugiausia balsų sulaukė „Metų savanorio“ nominacija, kurioje savo balsą atidavė beveik šeši šimtai studentų ir dėstytojų, o daugiausia pretendentų šiemet teikta „Metų pavyzdžio“ nominacijoje, kuri skirtingai nei likusios yra teikiama ne studentui, o universiteto darbuotojui.

Kovo 9 d. 16.00 val. visi kviečiami į Klaipėdos universiteto Aulą, kur vyks laureatų pagerbimo vakaras, o susirinkusius džiugins Menų akademijos šventinė programa. Pasirodys džiazo atlikėjai, pirmo kurso vaidybos studijų programos studentai (vadovas V. Masalskis) bei Šokių katedros studentai. Renginį rengia antro kurso režisūros studijų programos studentės vadovaujamos doc. dr. I. Bierontaitės. Nominacijų nugalėtojus paskelbs žymūs klaipėdiečiai ir klaipėdiškiai bei universiteto bendruomenės nariai. Renginys nemokamas ir atviras visiems.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė