Gintaro Jaronio fotografijų paroda „Fragmentai. Kelionė į save“ (0)

G_Jaronis_Kelioniu_frag1

G. Jaronis. „Kelionių fragmentai“

Kauno menininkų namuose (V.Putvinskio g. 56) nuo kovo 14 d. iki balandžio 1 d., vyks Gintaro Jaronio fotografijų paroda „Fragmentai. Kelionė į save“

Parodos atidarymas – kovo 17 d., ketvirtadienį, 17.30 val.

Apie parodą

Kelionė – tai ne tik geografinės vietos pakeitimas, fiziškai judant iš vienos vietovės į kitą, bet ir kelias į save: prisiminimus, nuotaikų ir būsenų kaitą; kelias į pasąmonės  vaizdinių pažinimą, kurie dažnai būna labai nepanašūs į įprastą kasdienybės pasaulį.

Parodoje eksponuojamų kūrinių didžiąją dalį sudaro fotografijos iš kelionės po pietų Prancūziją. Šis regionas ypač žavus savo nedideliais miesteliais, kurių architektūra išliko autentiška ir yra beveik nepaliesta 20 amž. modernizacijos.

Autorius savo kūryboje naudoja įvairias išraiškos priemones. Polinkis naujovėms, siekimas originalesnės meninės išraiškos atvedė prie fotografavimo infraraudonajame  šviesos spektre. Šiam tikslui pasiekti naudojamas modifikuotas skaitmeninis fotoaparatas. Fotografuojant gamtą arba urbanistinius vaizdus atsiskleidžia kitoks nei įprasta vizualinis turinys; išryškėja vaizdų struktūra, grafiškumas; fotografijos įgauna pasakiškų, neretai mistinių bruožų.

G_Jaronis_Kelioniu_frag

G. Jaronis. „Kelionių fragmentai“

Parodoje eksponuojamos fotografijos ir iš kūrybinių darbų serijos „Atspindžiai“. Tai lyg tapybos etiudai atlikti  naudojant fotoaparatą. Šioje serijoje  vaizdus į netikėčiausius  spalvų ir formų derinius  sujungė vandens paviršius, bei  uostų pastatų ir uostuose  tuo metu buvusių laivų atspindžiai. Šioje serijoje vaizdai dažnai redukuojami iki meninės abstrakcijos, vos kelis elementus turinčio spalvinio derinio ar grafinio ženklo lygmens.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė