S. Rouzas: Britanijoje padidės atlyginimai, jeigu šalis pasitrauks iš ES (0)

Stiuartas Rouzas |anglija-lt-nuotr.

Stiuartas Rouzas |anglija-lt-nuotr.

Didžiojoje Britanijoje padidės atlyginimai, jeigu šalis išstos iš Europos Sąjungos ir sumažės iš ES šalių atvykstančių imigrantų skaičius, teigia už kampanijos už Britanijos pasilikimą ES vadovas lordas Stiuartas Rouzas (Stuart Rose).

Buvęs „Marks & Spencer“ vadovas šiuo metu vadovauja kampanijai „Britanija stipresnė Europoje“. Trečiadienį įvykusios susitikimo su parlamento nariais metu jis pareiškė, kad vadinamojo „Brexito“ atveju ir vėliau įvedus apribojimus imigrantams iš ES šalių, „darbo jėgos kaina, atvirai kalbant, pakils“.

Jeigu jums trūksta darbo jėgos, tuomet darbo jėgos kaina, atvirai kalbant, pakils. O tai nebutinai yra geras dalykas“, – sakė lordas.

Tačiau jis taip pat pažymėjo, kad Britanijai likus ES nare, imigrantų iš kitų ES šalių „vienpusis judėjimas“ tęstųsi dar dešimtmetį. Pasisakantieji už Jungtinės Karlystės (JK) išstojimą iš ES sako, kad toks komentaras tik dar labiau sustiprina jų pozicijas.

„Tai buvo akivaizdus pripažinimas, kad balsavimas likti ES yra balsavimas už tolesnę migracijos politika“, – sakė už JK pasitraukimą pasisakantis Konservatorių partijos narys Styvas Beikeris (Steve Baker).

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė