Ministras Pirmininkas apsilankė Inžinerijos batalione (0)

lr ministro pirmininko vizitas batalione nuotr. aut. kpt. g. strumila (4...

Ministro Pirmininko vizitas batalione | Giedriauss Strumilos nuotr., kam.lt

Kovo 1 d. Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos batalione apsilankęs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susipažino su Kaune dislokuoto bataliono vykdomomis užduotimis, apžiūrėjo karių naudojamą techniką ir įrangą. Vizito metu Vyriausybės vadovas taip pat susitiko su batalione nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliekančiais kariais.

Į batalioną atvykusį Ministrą Pirmininką pasitiko krašto apsaugos viceministras Antanas Valys, Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Almantas Leika ir Inžinerijos bataliono vadas pulkininkas leitenantas Arūnas Dzidzevičius.

Bataliono atstovai Vyriausybės vadovui papasakojo apie karo inžinierių vykdomas užduotis ir bataliono ateities planus. Ministras Pirmininkas taip pat domėjosi planinio išminavimo Lietuvos teritorijoje situacija. Planinės sprogmenų neutralizavimo operacijos 2015 metais buvo itin intensyvios – patikrinta 7,4 ha teritorija, aptikta ir neutralizuota daugiau nei 3 tūkst. įvairaus kalibro standartinių sprogstamųjų užtaisų.

Vėliau Ministras Pirmininkas A. Butkevičius  susitiko su nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariais. Vyriausybės vadovas pasveikino šauktinius karius ir jų vadus, palinkėjo sėkmės tarnyboje.

Šiuo metu Juozo Vitkaus inžinerijos batalione 9 mėnesių trukmės tarnybą atlieka apie 200 šauktinių karių, jie tarnybą dalinyje pradėjo 2015 m. lapkričio pabaigoje. Planuojama, kad 2016 m. pabaigoje batalioną papildys taip pat apie 200 naujų šauktinių karių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė