„KTU karjeros dienos 2016“ lankytojai galėjo susipažinti su Lietuvos kariuomene (0)

atsisiųsti

KTU karjeros dienos| Krašto apsaugos savanorių pajėgų nuotr., kam.lt

Kovo 1 d. Kauno technologijos universiteto organizuotame renginyje „KTU karjeros dienos 2016“ prisistatė ir Lietuvos kariuomenė. Lankytojai galėjo susipažinti su kulkosvaidžiu Browning M2, priešlėktuvinio raketinio oro gynybos komplekso „Stinger“ ir RBS-70 sistemos veikimu.

Lietuvos kariuomenę pristatė Sausumos pajėgų, Krašto apsaugos savanorių ir Karinių oro pajėgų kariai.„KTU karjeros dienos 2016“ – tai didžiausia Baltijos šalyse kontaktų mugė, kurioje jaunimas gali užmegzti ryšius su būsimais darbdaviais, gauti atsakymus į jiems rūpimus karjeros klausimus, susipažinti su ateities perspektyvomis.

Dvyliktus metus iš eilės vykstančiame renginyje šiemet dalyvauja 121 įmonė ir viešoji įstaiga. Jaunimas renginio metu turi galimybę pabendrauti su dominančiais darbdaviais, susirasti praktikos vietą iš 400 laukiančių pasiūlymų ar darbo vietą, kurių pasiūlymų šiemet – daugiau nei 600.

Mugėje dalyvauja įvairių sričių atstovai, daugiausiai – informacinių technologijų, chemijos, maisto pramonės, vadybinių ir telekomunikacijų bendrovių, taip pat bankų, sunkiosios pramonės, energetikos, statybų, medienos ir baldų pramonės, transporto ir logistikos įmonės.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė