21-ojo „Kino pavasario“ ženklas – pražydusi kino teatro kėdė (video) (0)

Kino pavasaris2016

kinopavasaris.lt nuotr.

Už mėnesio prasidėsiantis „Kino pavasaris“ pristato naująjį vaizdo įrašą bei plakatus ir skelbia emocijų pavasarį. Jo simboliu tapo 21-ojo festivalio proga pražydusi viena iš kino salės kėdžių. Itin vizualų reginį kino gerbėjams dovanoja kūrybinė studija „PetPunk“.

Šių metų festivalio šūkiu tapo reklamos agentūros „New!“ kūrybos vadovo Tomo Ramanausko pasiūlyta frazė „Kino pavasaris“– emocijų pavasaris“. Ji Vilniaus žiūrovus kvies nuo kovo 31 d., o Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – nuo balandžio 1 d. dviem savaitėms žydinčiose kino teatrų kėdėse patirti įvairiausių filmų teikiamų emocijų.

Vaizdo įrašas:

Režisierius: Gediminas Šiaulys, operatorius: Linas Dabriška, kompozitorius: Jonas Jurkūnas, dailininkas: Lynn Hofmann, prodiuseriai: Miglė Pelakauskė („PetPunk“), Justinas Pocius („Dansu“).

Už vaizdo įraše pražydusią kėdę „Kino pavasario“ komanda dėkoja kūrybinei studijai „PetPunk“. Kiekvieną kėdės žiedlapį kruopštūs ir talentingi menininkai sukūrė savo rankomis.

„Raudona kėdė tuščioje tamsioje erdvėje. Mane suvilioja jos paviršius. Artėju prie jo, liečiu jį – tai sodrus raudonas aksomas. Švelnus ir tuo pačiu plėšrus. Atsiranda smuklūs augaliniai elementai. Kėdė leidžia gausybę raudonų lapų ir pumpurų. Ji pražysta išsprogdindama ryškius aksominius žiedus. Aš sėdu į minkštą lapų patalą ir pradedu lėtai grimzti į kėdės vidų. Aksominiai lapai apgaubia mano nugarą, rankas ir kojas. Žiedlapiai pasiglemžia veidą. Aš skęstu palaimoje jausdamas aitrų jo žiedų kvapą, – taip apie vaizdo įrašo idėją pasakoja režisierius G. Šiaulys. – Šiame projekte man svarbiausias akcentas yra kino teatras. Tiksliau potyris, kurį išgyveni žiūrėdamas filmą čia, o ne namie.“

Tam, kad tikra kino teatro kėdė pražystų, kūrėjams prireikė net trijų mėnesių kruopštaus darbo, pasitelkiant ypatingas medžiagas ir gamybos technologijas. Pervilkus kėdę nauju audiniu, juvelyrė Lynn Hofmann iš įvairių rūšių medžiagų kūrė ir gamino išradingus neegzistuojančių augalų lapus. Vėliau kiekvienas lapelis ir gėlės žiedas buvo padengtas aksomu, kitaip tariant, flokuotas, ir pritvirtintas prie kėdės paviršiaus pagal specialią kompoziciją.

Beveik muziejiniu eksponatu tapusią „Kino pavasario“ kėdę bus galima pamatyti Vilniuje, kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ viso emocijų pavasario metu kovo 31-balandžio 14 d.

Apie festivalį:

21-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris” vyks 2016 m. kovo 31-balandžio 14 dienomis. Tai – didžiausias kino renginys Lietuvoje, pernai pritraukęs 107 tūkst. žiūrovų, ir vienas ryškiausių kino festivalių Rytų Europoje. Šiemet „Kino pavasaryje” bus parodyta 130 pilnametražių ir 70 trumpametražių  filmų, kuriuos festivalio atstovai atrinko, per metus aplankę daugiau nei 30 tarptautinių festivalių. Daugiau informacijos: www.kinopavasaris.lt

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė