Vilniuje – palaikymo ir nepritarimo migrantams piketas (nuotraukos) (0)

Alkas.lt, M. Sidaravičiaus nuotr.

Alkas.lt, M. Sidaravičiaus nuotr.

Vasario 27 dieną solidarumo su pabėgėliais šalininkai prie Vyriausybės surengė palaikymo piketą, teikdami, kad lietuvių požiūris į migrantus yra rasistinis ir nulemtas baimėmis bei stereotipais apie kultūras ir religijas.

Lietuvos visuomenės veikėja, lygių galimybių puoselėtoja Margarita Stankevičiūtė siūlo nesibaiminti galinčių į Lietuvą atvykti pabėgėlių, nes jų, pasak moters, nebus toks didelis antplūdis, su kuriuo nebūtų galima susidoroti.

Pabėgėlių šalininkų įkandin pasisakė ir prieš migrantų įsileidimą į Lietuvą atstovai.

Lietuvos tautinio jaunimo sąjungos vicepirmininkas Julius Panka yra sunerimęs dėl saugumo problemų, su kuriomis susiduria didžiulį srautą migrantų priėmusios šalys.

Tautininkų sąjungos pirmininkas Nepriklausomybės akto signataras, ekonomikos mokslų daktaras Audrius Rudys sako, kad dėl pabėgėlių problemų iškils daug daugiau, negu jų bus išspręsta.

Buvo ir nedidelis incidentas: taip vadinami „skinhedai“ iš pašalių stebėjo renginį ir, nutaikę progą, puolė ir atėmė plakatus iš tų, kurie palaiko migrantus. Policija netruko juos sugauti ir išvežti į nuovadą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė