Klaipėdos lėlių teatras neįgaliems vaikams dovanos spektaklį (0)

Spektaklis „Kas tu?“|Klaipėdos lėlių teatro nuotr.

Spektaklis „Kas tu?“|Klaipėdos lėlių teatro nuotr.

Vasario 27 d., 12 val. Naujausias Klaipėdos lėlių teatro spektaklis „Kas tu?“, išsiskiriantis nepaprasta forma ir psichologiniu turiniu sieks atkreipti dėmesį į baimę būti kitokiam. Vaikai, turintys negalią, ir juos lydintis asmuo kviečiami spektaklį žiūrėti  nemokamai.

„Dovanodami neįgaliesiems meninius įspūdžius ir džiaugsmo akimirkas sykiu siekiame, kad jie aktyviau dalyvautų bendruomeniniame gyvenime.  Kuo dažniau matysime kitokius žmones, tuo natūraliau į juos reaguosime. Tikime, kad teatras gali suartinti su kitaip mąstančiais, kitaip atrodančiais vaikais, įkvėpti dialogą bei draugystę su jais“, – sakė Klaipėdos lėlių teatro vadovė Aušra Juknevičienė.

Spektaklis „Kas tu?“ Klaipėdos lėlių teatro repertuare išsiskiria dar ir tuo, jog tai pirmasis tarptautinis pastatymas. Spektaklio režisierė – Prancūzijoje gyvenanti lietuvė Jūratė Trimakaitė, kuri lėlių teatro meno studijas baigė garsiausioje Europos lėlininkų aukštojoje mokykloje Šarlevilyje (Prancūzija).

Jos bendramoksliai tapo spektaklio „Kas tu?“ kūrybiniais partneriais. Muziką pastatymui kūrė kompozitorius prancūzas Thomas Demay, originalių, Lietuvoje nematytų lėlių dailininkės – brazilė Thais Trulio ir prancūzės Marion Belot, Cerise Guyon. Kostiumų dailininkė – Aldona Trimakienė. Spektaklio bendraautoriais tapo ir Klaipėdos Marijos Montessori vaikų darželio ugdytiniai, kurie  Klaipėdos lėlių teatro menininkams pasakojo apie savo baimes, jas piešė.

Spektaklyje „Kas tu?“ vaidina jaunos lėlių teatro aktorės  Živilė Beniušytė, Aiva Krupelytė, Rūta Jankevičiūtė.

Vietas į spektaklį galima užsisakyti telefonu 8-46 239932 arba elektroniniu paštu klaipedosleles@gmail.com.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė