Estijos tautnis jaunimas surengė deglų žygį nepriklausomybės dienai (video) (3)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr. 

Estijos nepriklausomybės dieną, vasario 24 dieną, Estijos tautinio jaunimo organizacija Sinine Aratus  ( Mėlynasis Pabudimas) surengė eitynes.

Deglų žygyje dalyvavo 2500 Estijos patriotų, o taip pat svečių iš Švedijos, Suomijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos tautinių organizacijų. Deglų žygyje įvairios patriotinės, prieš masinę imigraciją pasisakančios organizacijos, tokios kaip neseniai įkurta  „Soldiers of Odin Estonia“ grupė.

Duodamas interviu BBC, Soldiers of Odin Estonia įkūrėjas teigė, jog jų organizacija yra nusiteikusi prieš imigrantus ir beveik visi jų – už Estijos rusus.

„Jei rusakalbiai yra Estijos patriotai, jei šalį laiko savo tėvyne, niekas nieko prieš juos neturi, sveiki atvykę. O štai pabėgėliai tokiais netaps. Aš 15 metų gyvenu Suomijoje ir mačiau visas migrantų bangas. Jie nedirbs. Suomija pasiekė jau antra migrantų iš Somalio banga, beveik niekas nedirba“, – BBC sakė „Soldiers of Odin Estonia“ įkūrėjas Indrekas Olmas.

Mitingo dalyvė Julija BBC korespondentui sakė, kad pati yra gimusi Sankt Peterburge. Į Estija atsikraustė iš Suomijos ir tai padarė dėl ramybės, nes Suomijoje ji jautėsi gyvenanti Magadišo mieste. Ji džiaugėsi, kad Estijoje gali neužrakinti namų ar automobilio, o Suomijoje ir kastuvo darže negali palikti.

Eitynių organizatoriai, Sinine Aratus, yra Estų tautinės koncervatorių partijos jaunimo organizacija, kurie yra Lietuvių tautininkų sąjungos bei Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos partneriai.

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė