Lietuvos mokslų akademijoje parkerius surems gražiausiai rašantys (0)

foxnews.com nuotr.

foxnews.com nuotr.

Vasario 24 d. Lietuvos mokslų akademijoje parkerius surems 33 gražiausiai rašantys lietuviai. Tai jau šeštąjį kartą vykstančio Nacionalinio dailyraščio konkurso „Rašom!“ pabaiga.

Kaip ir kasmet dalyviai varžėsi trijose amžiaus grupėse: 3–6 klasių moksleiviai, 7–12 klasių moksleiviai ir suaugusieji. Smagu, kad sulaukta ir originaliai parašytų tekstų. Jie sugulė į originaliųjų darbų grupę. Šiemet sulaukta per 4000 darbų. Džiugu, kad mokyklos, kurios siunčia darbus, organizuoja savo dailyraščio konkursus, ir į komisijos rankas atkeliauja tik geriausi darbai.

Finale laukiama po 10 kiekvienos amžiaus grupės ir 3 originaliai rašančių dalyvių. Jiems teks perrašyti jo ekscelencijos Valdo Adamkaus prisiminimų apie išeiviją fragmentą. Nors, konkurso sumanytojo generalinio direktoriaus Artūro Tumino teigimu, „Rašom!“ siekiama Lietuvoje populiarinti rašymą ranka ir ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, tačiau yra ir antras, ne mažiau svarbus, tikslas – formuoti patriotišką ir kritiškai mąstančią asmenybę.

Visi rašantieji bus apdovanoti saldumynais, knygomis, raštinės reikmenimis ir kitais patraukliais prizais. O patys geriausieji – I vietų laimėtojai – bus apdovanoti kruizu Ryga–Stokholmas–Ryga 4 asmenims.

Kategorijos: Kalba, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė