Jau prasidėjo priėmimas į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius (0)

Aplinkos apsaugos inspektorius_am.lt

Aplinkos apsaugos inspektorius | am.lt nuotr.

Jau prasidėjo šiemetinis priėmimas į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius. Aplinkos ministerija kviečia visus, neabejingus gamtai ir siekiančius prisidėti ją saugant, imtis šių garbingų ir reikalingų visuomeninių pareigų. Pagrindinis neetatinio inspektoriaus uždavinys – padėti aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams kovoti su pažeidimais ir užkirsti kelią jiems.

Neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi gali tapti kiekvienas ne jaunesnis kaip 18 metų ir nepriekaištingos reputacijos aplinkos apsaugos srityje šalies pilietis. Į šias visuomenines pareigas negali pretenduoti asmenys, kurie teisti už sunkius, labai sunkius nusikaltimus ar nusikaltimus aplinkai ar kuriems per pastaruosius vienus metus įsiteisėjo teismo apkaltinamasis nuosprendis už baudžiamuosius nusižengimus aplinkai, taip pat bausti administracinėmis nuobaudomis už teisės pažeidimus aplinkos apsaugos, gamtos išteklių naudojimo, gamtos srityje.

Vien noro tapti neetatiniu inspektoriumi nepakanka – reikia išlaikyti egzaminus pagal aplinkos ministro patvirtintą programą. Norintieji tapti neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais Valstybinei aplinkos apsaugos tarnybai arba atitinkamo Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) vadovui turėtų pateikti motyvuotą prašymą suteikti neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus įgalinimus, asmenybę patvirtinančio dokumento kopiją ir dvi nuotraukas.

Artimiausi priėmimo į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius komisijos posėdžiai vyks:

Klaipėdos RAAD (Birutės g. 16, Klaipėda) vasario 23 d. 17 val., tel. (8 46) 466 463.
Panevėžio RAAD (Žvaigždžių g. 21, Panevėžys) vasario 23 d. 16-19 val., tel. 8665 14978.
Marijampolės RAAD (Dariaus ir Girėno g. 4, Marijampolė) vasario 25 d. 16-18 val., tel. (8 343) 91 955.
Utenos RAAD (Metalo g. 11, Utena) vasario 26 d. 15 val., tel. (8 389) 69 662.
Vilniaus RAAD (A. Juozapavičiaus g. 9, Vilnius) vasario 29 d. 17 val., tel. (8 5) 272 8536.
Alytaus RAAD (Kauno g. 69, Alytus) kovo 19 d. 10 val., tel. (8 315) 56 732.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė