A. Butkevičius mokytojų streike įžvelgia Rusijos paramą (15)

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius teigia, kad mokytojųstreikus inicijuojančioms švietimo darbuotojų profesinėms sąjungoms įtaką galbūt daro ir Rusija.

Apie tai ministras pirmininkas pareiškė antradienį Seime susitikęs su opozicinių partijų atstovais.

„Iš tam tikrų tarnybų gavau informaciją apie tai, kad Rusija gali turėti tam tikros įtakos tiems, kurie paskelbė apie streiką“, – per susitikimą su opozicija pareiškė A. Butkevičius.

„Tas dalykas pasireiškia tuo, kad kai kurie profsąjungų lyderiai turi ryšių su atitinkamomis profsąjungomis Rusijoje, važinėja ten į įvairius seminarus, mokymus. Kas galėtų paneigti galimybę, kad ten yra derinami ir tam tikri veiksmai. Bet visa tai yra slapta medžiaga, kurią turiu. Todėl jos nekomentuosiu, kad neišduočiau jokių paslapčių“, – žurnalistams sakė Premjeras.

A. Butkevičius pabrėžė, kad Maskvos laikraštis „Komsomolskaja pravda“ labai sąmoningai ir kryptingai nušviečia mokytojų streiką Lietuvoje.

Neterminuotą streiką maždaug dešimtadalis ugdymo įstaigų pradėjo vasario 22 dieną. Kartu tęsiasi švietimo darbuotojų profsąjungų derybos su Vyriausybe dėl algų pakėlimo galimybių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė