Turkijoje įvykdytas teroristinis išpuolis (video) (2)

youtube.com stop kadras

youtube.com stop kadras

Vasario 17 d. Turkijos sostinėje Ankaroje įvykdytas teroristinis išpuolis nusinešė mažiausiai 28 žmonės givybes, dar 61 žmogusa buvo sužeistas. Pranešama, kad buvo susprogdintas sprogmenų prikrautas automobilis, nusitaikęs į kariuomenės transporto priemones.Sprogimas nugriaudėjo prie mašinų, kuriomis buvo vežami Turkijos kariai.

Dėl šio teroristinio išpuolio užuojautą Turkijai pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Jis griežtai pasmerkė šią „teroro ataką“ ir pareiškė kad „tokiems šiurpiems veiksmams“ negali būti jokio pateisinimo ir patikino kad „NATO sąjungininkai stovės petys į petį kovoje su terorizmu.

Užuojautas Turkijai pareiškė ir Lioetuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė bei premjeras Algirdas Butkevičius. D. Grybauskaitė sakė, kad Lietuva kartu su tarptautine bendruomene griežtai smerkia šį nepateisinimą ir brutalų nusikaltimą. Šalies vadovė visiems Turkijos žmonėms palinkėjo stiprybės ir susitelkimo.

Jungtinių Tautų vadovas Ban Ki-moonas smerkia išpuolį Turkijos sostinėje ir pabrėžia būtinybę kaltuosius patraukti atsakomybėn.

Dėl teroro išpuolio Turkijos premjeras atšaukė ketvirtadienį planuotą vizitą į Europos Vadovų tarybą Briuselyje ir nedalyvaus svarstant Didžiosios Britanijos ir migrantų krizės klausimus.

Kol kas nėra aišku, kas įvykdė šį šiurpų išpuolį.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė