Lenkai Palangą oro uosto pagalba sujungs su visu pasauliu (0)

Palangos oro uosto nuotr.

Palangos oro uosto nuotr.

Jau kovo 31 dieną LOT Lenkijos oro linijos keleiviams pasiūlys tiesioginius skrydžius tarp Palangos ir Varšuvos. Nuo šiol Lenkijos oro linijų bendrovė skraidins ne tik iš Palangos į Lenkiją, bet ir pasiūlys galimybę iš Varšuvos nukeliauti į dešimtis krypčių Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje.

Nuo kovo mėn. pabaigos LOT vykdys 3 skrydžius per savaitę. Dėl patogaus skrydžių tvarkaraščio keleiviai turės galimybę keliaudami iš Palangos per Varšuvą pasiekti miestus visame pasaulyje, pasirinkę LOT maršrutus tiek Europoje, tiek Šiaurės Amerikoje ir Azijoje.

„Iki šiol keleiviai, norintys keliauti per Palangą, turėjo ribotą jungiamųjų skrydžių pasirinkimą. Tačiau dabar dėl rytinių LOT skrydžių Lietuvos keleiviai galės suspėti į visus rytinius skrydžius iš Varšuvos į kitus Europos miestus: Londoną, Frankfurtą, Paryžių, Briuselį ir daugelį kitų. Esame įsitikinę, kad LOT gali tapti pagrindine oro linijų bendrove, kurią rinksis tūkstančiai keleivių, nusprendę pradėti savo kelionę Palangoje“, – sako Adrian Kubicki, Įmonių komunikacijos direktorius.

Lėktuvas į Varšuvą iš Palangos kils 06.15 val. ryto, o atgal – 22.40 val. ir Palangoje bus 1 val. nakties.

„Dėl tokio skrydžių tvarkaraščio keleiviai turi galimybę išvykti vienos dienos verslo kelionei ir nepasilikti nakvynei. Tai tapo įmanoma dėl itin patogaus tvarkaraščio. Pavyzdžiui, persėdimo laikas į lėktuvą, skrendantį į Londoną, yra viso labo 45 minutės! Tai nėra tik tušti pažadai. Galime tai užtikrinti“, – priduria p. Kubicki.

LOT, bendradarbiaudama su Palangos oro uostu, vykdys skrydžius ir į kitus ne mažiau įdomius miestus: Liuksemburgą, Liublianą, Atėnus, Beirutą, Nicą ir daugelį kitų.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė