Japonijoje bus pristatyti lietuviški gaminiai (0)

lietuviski gaminiai Japonijoje_zum.lt

Lietuviški gaminiai bus pristatyti Japonijoje | zum.lt nuotr.

Jau šį pavasarį lietuviški produktai vėl bus pristatyti vienoje didžiausių tarptautinėje maisto produktų  ir gėrimų parodoje „Foodex Japan 2016“.

Šiemet paroda „Foodex Japan 2016“  vyks jau 41-ąjį kartą. Tai viena įspūdingiausių Azijos parodų, kurioje planuojama sulaukti maždaug 3000 dalyvių iš daugiau nei 80 pasaulio šalių ir skirtingų Japonijos regionų. Taip pat maždaug 75 tūkst. profesionalių lankytojų, tarp kurių yra pirkėjų, prekybininkų, besidominčių naujausiomis maisto ir gėrimų pramonės technologijomis iš Kinijos, Taivano, Vietnamo, Singapūro, Honkongo, Korėjos ir kitų šalių bei didžiausių Japonijos maisto produktų ir gėrimų importuotojų, didmenininkų ir gamintojų. Parodos metu bus pristatomi įvairūs maisto produktai (duonos, konditerijos gaminiai, pieno produktai, paukštiena, kiaušiniai, šaldyti maisto produktai, vaisiai ir daržovės, prieskoniai, ekologiški produktai, jūros gėrybės, mėsos produktai), gėrimai (alus, brendis, likeris, viskis, vynas, kava ir arbata, sultys ir kiti gaivieji gėrimai, mineralinis vanduo), taip pat logistikos paslaugos, knygos, žurnalai, laikraščiai.

Kaip ir kiekvienais metais, parodos „Foodex Japan 2016“ metu numatoma daug įvairių renginių, skirtų tiek parodos lankytojams, tiek ir jos dalyviams. Vienas iš įdomiausių – tai geriausio vyno rinkimai, kuriuose teisėjos yra tik moterys.

Japonija yra viena iš perspektyviausių Lietuvos eksporto rinkų. Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2014 m. maisto produktų buvo eksportuota už 10658.8 tūkst. Eur, daugiausia pieno ir pieno subproduktų, mėsos gaminių, žuvies bei jos subproduktų, o 2015 m. maisto produktų buvo eksportuota už 5934.8 tūkst. Eur, daugiausia pieno ir pieno subproduktų, mėsos gaminių, žuvies bei jos subproduktų.

Šiais metais tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Foodex Japan 2016“ Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių bendrame stende dalyvaus ir savo produkciją pristatys: AB „Pieno žvaigždės“ (pristatoma produkcija – pieno produktai), UAB „Grainmore“ (įvairios kruopos, dribsniai), ŽŪK „Pienas LT“ (pieno baltymai), MB „Lietungė“ (vynas), UAB „Danvita“ (duonos traškučiai, riestainiai), UAB „Litamilk“ (pieno miltai).

„Foodex Japan 2016“ vyks kovo 8–11 dienomis parodų centre International Convention Complex „Makuhari Messe“ Čiboje, Japonijoje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė