Gausus sniegas Lietuvoje sutrikdė elektros tiekimą (0)

theiet.org nuotr.

theiet.org nuotr.

Dėl naktį iš ketvirtadienio į penktadienį gausiai iškritusio sniego fiksuoti elektros tiekimo sutrikimai rytų Lietuvoje. Penktadienio 9 val. duomenimis, daugiausia gedimų užfiksuota Vilniaus ir Utenos regionuose.

Vilniaus regione elektros tiekimas buvo sutrikęs 28,1 tūkst. klientų. Iš jų daugiausiai – Vilniaus rajone (10,5 tūkst.), Vilniaus mieste ir Trakų rajone (po 5 tūkst.), Šalčininkų rajone (4,9 tūkst.). Kituose rajonuose elektros neturinčių klientų skaičius

siekia po mažiau nei 100.

Utenos regione elektros tiekimas buvo sutrikęs 16,1 tūkst. klientų. Iš jų daugiausiai – Švenčionių ir Molėtų rajonuose (po 5,1 tūkst.), Utenos mieste (2,7, tūkst.),  Ignalinos rajone (1,7 tūkst.),  Zarasų ir Anykščių rajonuose (po 700).
Šiuo metu gedimus šalina maksimalios operatyvinės komandos, suburtos ir „Energijos skirstymo operatoriaus” (ESO) ir rangovų darbuotojų. Gedimų paieškai taip pat pasitelktas sraigtasparnis. Siekiama kuo greičiau nustatyti gedimų vietas ir atnaujinti elektros energijos tiekimą.

Bendrovė primena, jog pastebėjus gedimus ar nutrūkusius elektros laidus, būtina nedelsiant apie tai pranešti trumpuoju numeriu 1802 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pastebėjus nutrūkusį oro linijos laidą ar elektros linijos atvado laidą, jokiu būdu negalima jo liesti ar priartėti arčiau kaip 8 metrus. Negalima artintis ir liesti ant elektros laidų užvirtusių medžių, užkritusių šakų ar nuvirtusių oro linijų atramų, nes jie taip pat gali būti pavojingi gyvybei.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė