Premjeras teismui skundžia Seimo narę A. Bilotaitę (0)

Agne_bilotaite_pipedija.com foto

pipedia.com nuotr.

Premjeras socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius padavė Seimo narę Agnę Bilotaitę į teismą dėl garbės ir orumo įžeidimo.

A. Butkevičius privataus kaltinimo tvarka apskundė dėl kalbų apie jo žento Evaldo Vaitasiaus verslą, iš kurio kilus skandalui jis pasitraukė. Ieškinyje nurodoma, kad A. Bilotaitė paskleidė tikrovės neatitinkančią, ieškovo garbę ir orumą žeminančią informaciją: „Premjero žentas dovanų gauna akcijų“ ir „…mes matome žento istoriją – mes matome akcijų dovanojimą, aš matau kyšį“.

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius stebisi Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko, Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus veiksmų nenuoseklumu, paaiškėjus, kad jis TS-LKD frakcijos narę Agnę Bilotaitę padavė į teismą dėl garbės ir orumo įžeidimo.

„Esame džiugiai apstulbinti A. Butkevičiaus elgesiu, prisimenant, kai jis, kilus skandalui dėl įmonės „Ministerium” dalies akcijų įsigijimo, atsisakė pateikti informaciją, už kokią sumą buvo įsigytos įmonės akcijos ir kiek premjero žentas išsimokėjo dividendų, – pažymėjo A. Kubilius. –  Paradoksas tas, kad nuo visuomenės kruopščiai slėpęs informaciją, premjeras ją turės pateikti teismui“.

A. Kubilius primena, kad dėl A. Butkevičiaus žento įsigytų akcijų opozicija rašė keletą paklausimų ir inicijavo parlamentinį tyrimą. Komisijai būtų buvę suteikti įgaliojimai gauti net paties Ministro Pirmininko nuo visuomenės slepiamą informaciją, kaip tarp UAB „Ministerium“ akcininkų atsidūrė jo žentas ir ar akcijų perdavimo sandoriai nebuvo fiktyvūs, siekiant atsilyginti Ministro Pirmininko šeimai už sėkmę viešųjų pirkimų konkursuose. Taip pat buvo siekiama išsiaiškinti, kaip ir kokiu būdu UAB „Ministerium“ ir VšĮ „Socialiniai partneriai“ kartu su kitomis viešųjų ryšių paslaugas teikiančiomis įmonėmis, laimėjo didelės apimties valstybinius viešinimo paslaugų konkursus.
Tačiau valdančioji dauguma parlamentinį tyrimą nuslopino.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė