Po susitikimo su A. Butkevičiumi prezidentė gėlė Vyriausybei (video) (0)

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt, R.Dačkaus nuotr.

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt, R.Dačkaus nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius trečiadienio rytą skubėjo į Prezidentūrą, kur šalies vadovė Dalia Grybauskaitė socialdemokratų vadovą pasikvietė „rimtam pokalbiui“ – pasiaiškinti dėl situacijos Vyriausybėje.

Daugiau nei pusvalandį trukusį susitikimą žurnalistams pakomentavo pati šalies vadovė.

„Konkrečiai ant sveikatos apsaugos ir aplinkos ministrų kritęs korupcijos šešėlis bei neskaidri Žemės ūkio ministerijos pavaldžių institucijų veikla meta šešėlį visos Vyriausybės reputacijai. Tai gėdingi atvejai, dėl kurių Vyriausybė darosi pažeidžiama, neatspari spaudimui ir net galimai korupcinei įtakai“, – pareiškė D. Grybauskaitė.

D. Grybauskaitės teigimu, stebimas išsisukinėjimas tik gilina Vyriausybės krizę ir destabilizuoja Vyriausybę. Šalies vadovė informavo pasirašiusi sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševiūtės atsistatydinimo pareiškimą, ją laikinai pavaduos finansų ministras Rimantas Šadžius. Pasak D. Grybauskaitės, šešėliai kol kas krenta ant aplinkos ir žemės ūkio ministerijų bei joms pavaldžių įstaigų.

Delfi.lt primena, kad iš atostogų šią savaitę grįžęs A. Butkevičius turi aiškintis dėl Vyriausybės vaidmens Vijūnėlės dvaro istorijoje. Ikiteisminį tyrimą dėl galimo poveikio rengiant Vyriausybės nutarimą dėl kurortinių zonų panaikinimo atliekanti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) kaip specialųjį liudininką jau apklausė aplinkos ministrą „tvarkietį“ Kęstutį Trečioką – nedaug trūksta, kad jam būtų pateikti įtarimai. Kaip specialusis liudytojas pirmadienį apklaustas ir Druskininkų meras, A. Butkevičiaus pavaduotojas partijoje Ričardas Malinauskas. STT kaip liudytoją žada apklausti patį premjerą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė