Akcija „30 metrų parašų prieš priverstinę imigraciją“ kviečia europiečius išreikšti nepritarimą nelegaliai imigracijai (6)

ANI nuotr.

ANI nuotr.

2016 m. vasario 6 d. 12 val. Vilniuje, Vilniaus g. 15 (priešais EK biurą) bus rengiama akcija prieš priverstinę imigraciją „30 metrų parašų prieš priverstinę imigraciją“. Tuo pat metu panašios akcijos vyks dar 16-oje Europos sąjungos (ES) valstybių. Tą pačią dieną Pilietinės akcijos prieš nelegalią migraciją bus rengiamos ir Drezdene, Prahoje, Bordo, Varšuvoje, Bratislavoje, Amsterdame, Birmingeme, Vroclave ir kt. miestuose.

Europiečių susirūpinimas dėl savo ateities vis didėja. Šiandien į solidarią akciją prieš nelegalią migraciją, radikalaus islamo įsigalėjimą ir nacionalinių bei centrinės ES valdžios neveiksnumąkviečia piliečius ne tik politinės partijos ir visuomeniniai judėjimai, tačiau ir bendruomeninės organizacijos. Būtent vietos bendruomenių susidūrimas su civilizuoto elgesio taisyklių nepaisymu, kuris dažnas tarp nelegalių imigrantų, ir tapo paskutiniu lašu, perpildžiusiu europiečių kantrybės taurę.

Bendroje europinės akcijos dalyvių deklaracijoje teigiama, kad ją pasirašiusieji gerbia Europos šalių suverenitetą ir visų Europos šalių piliečių teisę tvarkyti savo vidaus reikalus taip, kaip jie to pageidauja, taip pat pasiryžę apsaugoti Europą, žodžio laisvę ir visas kitas pilietines teises.

viršelis pagal standarta

Tarptautinė akcija prieš priverstinę imigraciją ir Europos islamizaciją

Lietuvoje akcijos metu bus keliamas reikalavimas atšaukti neatsakingai priimtą įstatymo pataisą, leidžiančią perkelti migrantus iš trečiųjų šalių. Taip pat bus pristatyta net 30 metrų ilgio peticija su daugiau nei 24 000  piliečių parašų (jų rinkimas vis dar vyksta).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė